Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pioneer SX-S30DAB

Maco33 (4)|6.7.2019 07:02
Zdravim vespolek. Koupil jsem si tento AV receiver, ze z nej budu moci posilat hudbu pres bluetooth do jinych zarizeni (bluetooth repro, sluchatka...), ale to jsem se asi velmi spletl, co? No nic, tak chci alespon vyzkouset distibuci hudby pres UPnP/DLNA. Ze bych jako prijmal z av receiveru treba na tabletu pomoci Bubble UPnP. To se mi ovsem taky nedari. Ma to jeste sluzbu Flare connect, ale to je pouze pro zarizeni ktera to podporuji. Muze mi nekdo prosim osvetlit jak to je, zda muzu tento av receiver pouzit jako av server a posilat hudbu do jinych zarizeni?
Dekuji.
whitesak (406)|8.7.2019 11:20
Nejsem si vědom toho, zda je na trhu AV Receiver, který v sobě má možnost vysílání obsahu. Myslím, že ne. Receiver (jak již je patrné z názvu) je přijímač. Nikoliv vysílač. Takže receiver je vždy klientem a nikdy není serverem. Takže můžeš do receiveru cokoliv posílat (přes bluetooth, přes síť nebo vzduchem) a receiver ti to bude přehrávat. Ale nikdy nebude nic posílat.
Neboli tvoje představa je mylná.
Na to, co ty potřebuješ, jsou multimediální servery, obvykle třeba bývají součástí datových úložišť (NAS)