Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

cisteni, pomoc !! (Samsung QE55Q7F)

lalistfu (1)|30.4.2019 11:39
Dobry den,

Vlastnim TV Samsung QE55Q7F a uz nevim jak a cim ji mam vycistit. Zkousel jsem cistici vlhcene ubrousky, gely a spreje, dokonce i jar s vodou. Neustale mi zanechava cmouhy a nejdou vylestit. Muze mi prosim nekdo rict 100% metodu na cisteni bez toho abych mel cmouhy?

Prosim o rady a pomoc

DĚKUJI
pebu (33)|3.5.2019 15:41
Já sem sveho Philipse vyčistil tím, že sem jednu švédskou modrou hadru namokřil, vykroutil pořádně jen do vlhka, panel s ním utřel a hned do sucha druhou švédskou modrou utěrkou. No panel jak nový, jako bych tv zrovna vytáhl z krabice.
1hroch (865)|4.5.2019 18:56
Kdyz nemas svedskou uterku, tak:
1. hadrik z flanelu 100% bavlna - nesmi obsahovat polyester
2. klasickou vatu, ale opet bez polyesteru - na baliku musi byt 100% bavlna
3. namocit, namydlit klasickym nejlepe tim nejlevnejsim toaletnim mydlem (bez prisad spousty "vonavych" chemikalii, vyzdimat, aby z nej netekla voda a krouzivymi lehkymi pohyby "umyvat".
4. postup s vymachanim hadru a znovu namydlenim pripadne opakovat, hlavne to chce cas, aby se rozpustili nanosy z predchoziho pouziti zvlaste - viz bod 7.
5. vymachat hadrik, vyzdimat do polosucha (aby z nej netekla pri pritlaceni voda) a odstranovat namydleni. Nekolikrat opakovat - stejne jako machani pradla v pracce
6. Vytrit do sucha hadrem nebo tamponem - viz bod 1., 2.
7. Jestlize jsi pred timto cistenim pouzival vsechny ty chemicke sracky, co uvadis, tak kazda zanecha na stinitku TV svuj nanos cehosi chemickeho nedefinovatelneho - to je nutno odstranit.

Pozn.: Jestlize pouzijes tkaninu (vatu) s polyesterem - ten je abnormalne tvrdy, poskrabe nevratne stinitko.