Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

odpojit disk C

pee.tr (1208)|18.7.2005 13:04
Po instalali driverů k MotherBoardu z originál přiloženého CD mám na liště ve Win XP ikonku "odpojit" (tu co se objeví např. po zasunutí zařízení do USB portu). Tahle ikonka ale odkazuje na odpojení disku C. :OO Raději jsem ani nezkoušel, co by se dělo, kdybych dal odpojit. Možná nic. Nevím. Ale nedala by se tahle ikona nějak vyhodit? Díky za rady.
Doom (2331)|19.7.2005 07:13
:OO :OO :OO
zkus stáhnout novější verzi ovladačů, ty z CD odinstalovat a nainstalovat nové... zdá se, že v těch na CD je nějaká chybička :-?
pee.tr (1208)|19.7.2005 08:10
Zkusím. Já se ptal, protože SATA disk mám prvně, tak jsem nevěděl, co je u něj za nový zvláštnosti. Pro upřesnění: nechce to odpojovat přímo C: ale vlastně celej fyzickej disk (takže C: i D:).
Doom (2331)|19.7.2005 08:34
jo wono to je SATA [to jsi měl napsat dřív :-) ] .
tak to potom jo... k SATA jsem na ZIVE našel mimo jiné tohle:
[quote]
K dalším zajímavým funkcím obsaženým ve specifikacích SATA patří například i možnost Hot plug (připojení a odpojení za běhu).
[/quote]
doublej (17)|22.7.2005 08:01
[quote=DoomHammer]:OO :OO :OO
zkus stáhnout novější verzi ovladačů, ty z CD odinstalovat a nainstalovat nové... zdá se, že v těch na CD je nějaká chybička :-?[/quote]

Žádná chyba - ty disky i ten řadič prostě jen podporují podporují hot plug. Já svoje dva raptory taky můžu odpojit. Naproti tomu další dva SATA disky mi tuhle možnost nenabízí.
Doom (2331)|22.7.2005 08:14
doublej
týýýý brďo, fakt? co jsem asi psal o příspěvek výš?