Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Seting pro televizi samsung

novotnj (8)|18.4.2019 09:21
Ahoj lidi, nemáte někdo nějaký seting pro televizi samsung ? Mám PS51D570. Je tam hodně složité přidávání nových transpondérů, tak jsem chtěl, jestli už někdo nemá uděláno.
Zkoušel jsem i program SetEditSC, což je obdoba SetEdit100HD. Tam by to šlo udělat krásně ale bohužel nemám plnou verzi a nejde uložit upravený seznam.
Nemá někdo nějakou radu ?
Dagy2 (3153)|22.4.2019 17:47
Novotnj - nepíšeš aký setting. Na digiTv máš setting pre Samsung na stránke Digi - stiahneš nahráš cez USB a je to.

Samsungy ktoré chodím ladiť na skylink (fastscan nepoužívam) fungujú bez problémov,povedzme polhodinka na preladenie a vymazanie nepoužívaných programov ktoré sa naladili zo všetkých preladených TP.

SetEdit funguje aj v demo verzii veľmi dobre, možno uložiť v pohode, ale len 19 zmien pri každom otvorení. Počet zmien to snáď počíta niekde v dolnej lište. Ak urobíš zmenu číslo 20 už sa to nedá uložiť. Navyše ak program reštartuješ viackrát za sebou predlžuje sa doba štartu - beží vždy timer - až na minutu. Používal som to niekedy na zálohovanie programov a prenos medzi Technisatmi STC a HDS2X.
novotnj (8)|23.4.2019 09:29
Omlouvám se, potřeboval jsem Skylink.
Dopadlo to nakonec tak, že jsem si přes SetEditSC postupně několika otevřením a uložením nechal jen transpondéry které skylink používá, naladil v tv a pak už v jakémkoliv jiném programu seřadil a upravil.
Díky za pomoc