Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak vložit IMAGE VTI do VU+SOLO 2 ?

JaroslavHraba (54)|25.1.2019 15:58
Dobrý den. Mám na flešce nové IMAGE VTI - poslední z roku 2018. Jak mám prosím vložit toto do přístroje VU+SOLO 2 ?
V přístroji - z roku 2016 - VU+Solo 2 mám vzadu z USB zasunutý kabel. Tak mohu flešku pohodlně nasunout na tento kabel.
Na flešce je v IMAGE - rozbalen - soubor UPDATE a další soubory BIN 4x.
To všechno se má nějak nahrát do VU+SOLO 2?
Potřeboval bych nějaký přesný postup, co a jak udělat při nahrání nového IMAGE.
V přístroji mám nyní OScam 1.20 rev:11377, ale nefunguje mi dobře občas ( asi 1x ta týden ) zvuk a někdy se mi i spadne, potom se mi nic plánovaného nenehraje a nejdou ani základní programy. A když přístroj restaruji, tak mi zase jde všechno jak má, ale jen na čas. Proto se snažím dát tam nové IMAGE VTI. Třeba to pomůže.
Děkuji za případné rady.
Foolproof (2713)|25.1.2019 17:20
Jestli tam máš složku update, tak to nevypadá na základní image.

[ATTACH=CONFIG]34991[/ATTACH]

Takhle by to mělo vypadat, usb naformátované na Fat 32. Vypnout stroj, chvíli počkat, zasunout USB a zapnout síťovým vypínačem. Napíše, že našel instalák, nyní je potřeba asi do 5 vteřin provést příkaz, co napíše, zřejmě to bude "Stiskněte Power", nevím, nemám Solo2. Pokud to neuděláš, nabootuje starý system.

Zazálohuj si zejměna kanály.
snap024.png
JaroslavHraba (54)|25.1.2019 22:34
To update jsem myslel jako zde : reboot.update
Na flešce mám nahrát jednotlivé složky nebo mám nechat VUPLUS kde je podsložka SOLO2 ?
Foolproof (2713)|26.1.2019 13:15
Myslím, že nechat to ve složce, tak, jak to je, moc si to nepamatuji, když tak složky zrušíš.
JaroslavHraba (54)|27.1.2019 05:22
Díky, je to tak. Již se mi to nahrálo.