Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Jak na neznámé druhy písma?

Je tu pořád Avatar uživatele pee.tr
    Registrace
    Mar 2004

Už jsem to tu jednou řešil a přišel jsem tehdy sám na příčinu, ale ne na řešení. Zkuste si např. založit adresář "Rřyksopp" (snad se to tu zobrazí správně). Mě takovej adresář nejde v Total Commanderu vůbec otevřít, ani smazat (hlásí "nenalezen"). Tehdy mi takhle podobně nefungovaly mp3 (i když hrály). A musel jsem je v WMP uložit jako jiné jméno. Asi by to chtělo někde přihrát nějakej font? Nebo jak na to? Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

když jsem používal anglické WinXP a neměl tam doinstalovanou češtinu, OS odmítal pracovat se soubory, keré měly v názvu diakritiku. podívej se, jestli máš v OS správně nastavenou podporu pro west-european languages.

ve WinXP je to: Ovládací panely, Místní a jazyková nastavení, záložka Upřesnit... [pokud si to nepletu s něčím jiným]

Registrace
    Mar 2004

Já to zatím zkoušel jen v práci na Win2000. Ono když dám Tento PC a najdu si to, tak tam to funguje, ale ten TotalCommander si s tím nějak neví rady.

Registrace
    Mar 2004

Tak v nastavení jazyků mám zatrženy středoevropské j. a západoevropské j. a USA. Ve woknech asi potíž nebude, jen v tom TCommanderu.
    I když mám pocit, že jednou mi to dělalo bordel i ve Windowsech, ale to šlo o písmeno takový to spojený "ae"

Je tu pořád Avatar uživatele wencaS
    Registrace
    Feb 2005

pee.tr
    podle mne to souvisí s kodovanim. na disk se to ulozi do alokacni jednotky v unicode. kdyz bude soubor obsahovat znak, kterej neni v cp1250 (na obrazku), pak mas pakarnu.
    TC by ti mel ukazat hlasku

Podobná témata

1. Titulky - změna velikosti písma
    Od Puamik v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-11-2011, 06:43
  2. Druhý televizor
    Od marklukes v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 03-01-2011, 15:14
  3. Efekt postupně psaného písma