Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

hlasove ovladani - porovnani

antarian (13)|31.12.2018 15:35
Ahoj,
rozhodl jsem se pro koupi nove televize (to neni tak podstatne, to uz jsem psal jinde)

Kazdopadne jednim z hlavnich parametru pro me je ovladani TV pomoci hlasu.

Ma nekdo zkusenosti s jednotlivymi systemy a co nabizi?

1) Samsung - ten je venku (pouze eng, takze hledani cehokoliv v cestine treba na youtube nebude asi fungovat)
2) Sony a Phillips - Android TV (tady by mohlo fungovat. Sony jsem nemel moznost vyzkouset, ale Philips at jsem zkousel cokoliv dokazal hledat jen na youtube a to bylo vsechno. Mozna se mi jeste povedlo vyvolat menu. Ani jsem nedokazal najit neco jako seznam prikazu, abych vedel jak se ptat a zkusit treba zvednout hlasitost, zmenit program nebo neco podobneho)
3) LG - WebOS by melo taky umet ledacos, ale takze nikde moc nemuzu najit ukazku toho jak to funguje v cestine napriklad v porovnani s Android TV.
4) Ostatni (nemam predstavu co dokazi nebo nedokazi ostatni a zdali budou fungovat s cestinou)

predem diky mco za odpovedi :-D at uz konecne neco vyberu :-D (za chvili mi prijede tchyne na navstevu :-) tak bych chtel koupit TV nejradeji co nejdrive a az za ni bude behat malej a rikat ji ze chce zapnout MIMI MIMI a rvat ji do ruky xbox ovladac a ovladac od telky - tak at ji muzu jen vysvetlit, tady zmacknes cudlik a reknes pisnicky deti a hotovo :D

ps. tohle funguje i u te philipsky 7303 ale rikam si, ze by to mohlo treba zvladnout jeste neco navic a treba i prepnout ten program na coz jsem u Philipsu neprisel.