Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: ATI Sapphire 9100 a theatre mode a probliknuti na TV out

phv phv je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Ahoj,
    Tak jsem objevil ameriku a prisel jsem na to, ze kdyz si na me ATI 9100 nastavim theatre mode a striham video, tak na monitoru vidim strihovy program a v TV vysledne video ve full screenu, ted na celou telku. Takze se tak sqele ladi jas a kontrast. Jenze mam dost velkej problem, ze pokazde, kdyz treba zmenim jas na klipu, tak me monitor problikne, tak 3 sekundy vidim tmu. Delal jsem to asi na dvaceti castech a dost z toho bolela hlava.

Nevite nekdo jak tento problem resit, treba i koupi jinou kartou, ale jakou?
    Rad bych zustal u ATInky.

Dik za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2004

Čaues.Můžu se zaptat v čem stříháš?Já mám stejnou kartu,a dělám ve Vegas a ať sem zkoušel jak sem zkoušel nikdy mi náhled na TV neběžel.

phv phv je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od LosPablos
    Čaues.Můžu se zaptat v čem stříháš?Já mám stejnou kartu,a dělám ve Vegas a ať sem zkoušel jak sem zkoušel nikdy mi náhled na TV neběžel.
    Na střih používám Windows Movie maker2, po sestříhání to dám do DV AVI a poté toto AVI v TMPGenc převedu do mpeg2 DVD

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2004

Tak koukám postup podobnej.Ale zeptám se ještě jinak.To video Ti na TV běží i jako náhled při stříhání,nabo až po převodu???

Podobná témata

1. HDMI a theatre mode?
    Od Bejek v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-03-2011, 10:21
  2. Sapphire Theatrix 550 Pro
    Od imported_Nalim v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 29-08-2006, 09:43
  3. Genarts Sapphire
    Od Nostradam v sekci Editace videa