Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Minix NEO U9H - problém

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím,potřebuji zjistit,jestli tento problém nemá i jiný majitel tohoto boxu.
    Když box zapnu dálkovým ovladačem,tak někdy se normálně zapne a někdy se rozvítí ,ale TV je bez signálu a píše "žádný signál,zkontrolujte připojení vstupu".Musím box vytáhnout z elektriky,pak naběhne a funguje ok.Dělá to jen někdy.Třeba dvakrát se zapne jak má,pak zase dvakrát ne.TV je LG OLED55B7V.
    Box je v záruce,tak nevím jestli reklamovat nebo ne?Možná jim to v servisu udělá ,možná bude zrovna fungovat.
    Díky za každou radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2016

Máš to propojeno hdmi co byl k tomu dodán, nebo jiným? Mě to dělalo, pokud jsem použil jiný kabel, než jejich. Nikdy jsem na to nepřišel, proč tomu tak je. Třeba ti to pomůže, pokud ne, reklamuj. Já mám box zapnutý 24/7, žere to minimum, nech to taky a budeš mít po problému.
    Naposledy upraveno uživatelem bmw330: 27-11-2018 v 13:45

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mám to propojené nějakým hdmi kabelem co mám v husim krku ve zdi. Ne tím k boxu. V krku jsou dva hdmi kabely, nějaké audio atd., tak nevím jestli by šel ještě jeden hdmi tím krkem protáhnout. Asi nebudu vypínat a bude vyřešeno. 😉
    V každém případě díky bmw.

Nováček
    Registrace
    Oct 2015

mne sa napriklad neda zapnut dialkovym ovladacom,ale vypnut dialkovym ide.....tak ho zapinam manualne...

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od bmw330 Zobrazit příspěvek
    Já mám box zapnutý 24/7, žere to minimum, nech to taky a budeš mít po problému.
    dobrá rada nechať odísť player po pár mesiacoch

---------- Doplněno v 20:16 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 20:13 ----------

Citace Původně odesláno od nuchtala Zobrazit příspěvek
    Zdravím,potřebuji zjistit,jestli tento problém nemá i jiný majitel tohoto boxu.
    Když box zapnu dálkovým ovladačem,tak někdy se normálně zapne a někdy se rozvítí ,ale TV je bez signálu a píše "žádný signál,zkontrolujte připojení vstupu"..
    možno napíšem, čo nikto nečaká, ale väčšina užívateľov rôznych prehrávačov má s týmto problém. Pri bootovaní prechádzajú od FW a modelov rôzne rozlíšenia do TV a tá to nemusí hneď spracovať až do finálneho rozlíšenia.

Nováček
    Registrace
    Jan 2016

[QUOTE=jarino1978;536258]dobrá rada nechať odísť player po pár mesiacoch

Příteli, prozraď co na tom může odejít. Jedu takhle 3,5 roku, to je víc, jak pár měsíců..., vždyť je na to stavěný. Počítače běží také nonstop a neodejdou po pár měsících.

Podobná témata

1. MINIX NEO X8-H Plus
    Od Jarda.Bar v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 03-12-2018, 15:34
  2. minix neo x 6
    Od kamilch v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-02-2018, 16:27
  3. Minix Neo X8-H Plus
    Od Borismart v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray