Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Minix NEO U9H - problém

nuchtala (44)|27.11.2018 09:31
Zdravím,potřebuji zjistit,jestli tento problém nemá i jiný majitel tohoto boxu.
Když box zapnu dálkovým ovladačem,tak někdy se normálně zapne a někdy se rozvítí ,ale TV je bez signálu a píše "žádný signál,zkontrolujte připojení vstupu".Musím box vytáhnout z elektriky,pak naběhne a funguje ok.Dělá to jen někdy.Třeba dvakrát se zapne jak má,pak zase dvakrát ne.TV je LG OLED55B7V.
Box je v záruce,tak nevím jestli reklamovat nebo ne?Možná jim to v servisu udělá ,možná bude zrovna fungovat.
Díky za každou radu.
bmw330 (31)|27.11.2018 14:39
Máš to propojeno hdmi co byl k tomu dodán, nebo jiným? Mě to dělalo, pokud jsem použil jiný kabel, než jejich. Nikdy jsem na to nepřišel, proč tomu tak je. Třeba ti to pomůže, pokud ne, reklamuj. Já mám box zapnutý 24/7, žere to minimum, nech to taky a budeš mít po problému.
nuchtala (44)|27.11.2018 15:34
Mám to propojené nějakým hdmi kabelem co mám v husim krku ve zdi. Ne tím k boxu. V krku jsou dva hdmi kabely, nějaké audio atd., tak nevím jestli by šel ještě jeden hdmi tím krkem protáhnout. Asi nebudu vypínat a bude vyřešeno. 😉
V každém případě díky bmw.
rado101kk (9)|28.12.2018 14:19
mne sa napriklad neda zapnut dialkovym ovladacom,ale vypnut dialkovym ide.....tak ho zapinam manualne...:-)
jarino1978 (8045)|29.12.2018 19:16
[QUOTE=bmw330;535940]Já mám box zapnutý 24/7, žere to minimum, nech to taky a budeš mít po problému.[/QUOTE]
dobrá rada nechať odísť player po pár mesiacoch 9-)

---------- Doplněno v 20:16 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 20:13 ----------

[QUOTE=nuchtala;535938]Zdravím,potřebuji zjistit,jestli tento problém nemá i jiný majitel tohoto boxu.
Když box zapnu dálkovým ovladačem,tak někdy se normálně zapne a někdy se rozvítí ,ale TV je bez signálu a píše "žádný signál,zkontrolujte připojení vstupu"..[/QUOTE]
možno napíšem, čo nikto nečaká, ale väčšina užívateľov rôznych prehrávačov má s týmto problém. Pri bootovaní prechádzajú od FW a modelov rôzne rozlíšenia do TV a tá to nemusí hneď spracovať až do finálneho rozlíšenia.
bmw330 (31)|12.2.2019 15:51
[QUOTE=jarino1978;536258]dobrá rada nechať odísť player po pár mesiacoch 9-)

Příteli, prozraď co na tom může odejít. Jedu takhle 3,5 roku, to je víc, jak pár měsíců..., vždyť je na to stavěný. Počítače běží také nonstop a neodejdou po pár měsících.