Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: LG 55EG9A7V oled velký rozdíl v měření.

Nováček
    Registrace
    Jul 2018

To jsem ještě já.Když měřím ve stejnou dobu ryclost připojení k internetu,tak mám na PC 44/46 Mb/s a na TV 12/8 Mb/s.O čem to svědčí ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

TV je připojena přes wifi nebo kabelem? V případě připojení kabelem je v TV pomalá síťová karta a HW kolem ní. Pokud přes wifi, tak opět to může být pomalou síťovou kartou a HW kolem ní, ale také zvoleným zarušeným wifi kanálem nebo špatným routerem či jeho špatným nastavením pro wifi síť vs. schopnosti wifi adaptéru v TV.

Nováček
    Registrace
    Jul 2018

Připojeno kabelem,přes router a také mimo něj.TV v záruce (koupena před 2 měsíci).Myslíte že to může servis opravit ?Jde to vůbec opravit ? děkuji

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

To nebude na reklamaci. To bude dáno návrhem HW TV. Jedině porovnat test na stejném modelu, ale jiném kusu TV.

fox fox je offline
    Je tu občas
    Registrace
    Apr 2004

A si si isty, ze to nie je 12/8 MB? Lebo potom by to ukazovalo na 100 Mbit/s sietovu kartu v TV a rychlost by bola OK.

Nováček
    Registrace
    Jul 2018

Jsem si jistý s těmi 12/8Mb/s ze spedmetru.Ta sítová karta v TV se nechá lechce vyměnit ?
    Naposledy upraveno uživatelem hrabě36: 09-10-2018 v 15:12 Důvod: chybějicí text

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Jen abych se vrátil úplně na začátek - není chyba jen v metodice měření?

Ano, síťařina v televizích je obecně dost zoufalá. Ale na to, co s ní má TV dělat, většinou stačí - pokud se připojí kabelem.

Ten samotný speedtest někde ve webové stránce ale může být relativně náročná úloha, kterou browser a procesor TV prostě nemusí zvládat, a tím jsou pak výsledky zkreslené.

Nováček
    Registrace
    Jul 2018

Končím,oni na mě chtějí v Intersrvisu Liberec dopravit přes prodejnu TV do Liberce.Přitom v rekl.řádu mají že nad 44"TV opraví doma.Jsout to asi pěkný čísla

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-11-2018, 09:21
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-10-2018, 07:48
  3. Lg oled c7
    Od harasek v sekci LG
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-03-2018, 20:38
  4. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 31-01-2018, 21:18