Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 57 z 57

Téma: Plextor 716A versus Pionner 109D

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

StayMan by €RikŁ€
    zeby to bolo to ?? co sa mi dojebabralo . Ale mne nejde o DVD-RAM. v mojom poslednom prispevku islo o to, ci bude stihat datovy tok, ked na jeden kabel zapojim dve mechaniky paliace tie iste data.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas Avatar uživatele Martin83
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Luigi
    StayMan by €RikŁ€
    zeby to bolo to ?? co sa mi dojebabralo . Ale mne nejde o DVD-RAM. v mojom poslednom prispevku islo o to, ci bude stihat datovy tok, ked na jeden kabel zapojim dve mechaniky paliace tie iste data.
    Aj mne sa take nieco s oznacenim 4160 a 4163 dojeb..alo, a dvd ram v mojom prirade je na ri..ť.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Luigi
    StayMan by €RikŁ€
    To by som nerobil, ja mam dve mechaniky samostatne na radicoch a viac diskov samostatne na SATA a PATA radicoch (mam multiradicovu dosku), takze az v tedy si mozem byt isty, ze sa neovplyvnuju, teda ovplyvnuju minimalne a palim/nacitavam nezavisle najvyssimi rychlostami.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

StayMan by €RikŁ€
    Uvazoval som o variante: SATA systemovy disk, na IDE1 a IDE2 dat po jednej mechanike, a doplnit tam PCI radic na kt. by som tiez dal po jednej mechanike na primary a secondary. To by podla mna mohlo frcat.
    (mechanika = pioneer109)

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Tak som tiez robil jedno PC dokonca tiez s troma mechanikami LG, Plextor a Pioneer. Ja na doske mam pridavny radic PATA, ale ten je iba pre disky, nepodporuje mechaniky, a aj ty si daj na to pozor, ked budes kupovat ten PCI radic, castokrat nepodporuju mech. tiez, alebo len disky s obmedzenou kapacitou (do cca 130GB) ..

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

StayMan by €RikŁ€
    Tieto veci som trochu prefaral. (mimochodom volakedy som skladal PC ale uz som mimo trendu ). Radic mam doma, berie aj disky aj mechaniky, ale nie o tom. V zostave bude len 1 HDD (na tom SATA))a 4 mechniky (kazda na vlastnom kabli (radic na doske - primary, secondary + dalsi radic v PCI - tiez prim., sec.) ). Vsetky mechaniky su rovnake - Pioneer109, takze by to mohlo fachcit . Uvidime. Inak ten radic v pohode nacital HDD200GB+HDD160GB+DRW-LG+DRW-Pioneer SPOLU. Takze snad to rozbehnem, co povies?

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Ano! Len aby vydrzali tie Pionerce

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

StayMan by €RikŁ€
    No veď uvidíme. Vari hej. Myslím , že je to relatívne. Či mám LG, Teac, Pineer, Plextor , furtom furt je to Made in Chinne (alebo CCCP ). Nie som zástanca jednej značky, len sa snažím nepre...vyhodiť pár 10. tisíc...

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Paci sa mi taky nazor, si cestny chlap !!!

Je tu pořád Avatar uživatele Krtek
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od StayMan by €RikŁ€
    ... u mna je najlepsia napalka nie 109 (nevie napalit DVD-RAM), ale 4163 a hadajte od akeho vyrobcu je? \/
    Zajímalo by mě kolik vlastníš akcií LG, že ty šmejdy pořád chválíš....

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Nepoviem , ale smejd to nie je, o tom vies velmi malo, ba by som povedal, ze takmer nic \/

Je tu pravidelně Avatar uživatele Milosbb
    Registrace
    Nov 2004

No ja som nabral "odvahu" a kupil som mechaniku pod oznacenim HP PR 595A, ktorej vyrobca je LG (model 4162B), no a som spokojny, velmi spokojny! Vie aj Light Scribe!
    TEAC, to je smejd, s tym som si uzil, teraz ho mam len na testovanie v KProbe.

.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Plextor - skúsenosti a postrehy
    Od Chainslaw v sekci Vypalovačky a média
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 26-05-2006, 11:51
  2. CD pro Plextor PX-TV402U
    Od Falcon v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 02-04-2006, 21:24