Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 57

Téma: Plextor 716A versus Pionner 109D

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Cafte, poradí mi niekto pre ktorú sa mám rozhodnútť? Ide v prvom rade o pálenie väčších množstiev naraz - cca 100ks. Preto chcem kúpiť 4 rovnaké, len neviem ktoré. Názory na nete sú rôzne , dúfam ze niekto helpne.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas Avatar uživatele bundadj
    Registrace
    Mar 2004

Luigi : ak ti ide o kvalitu zkus NEC3540 Pokud trvas z tebou uvedenych znacek zkus nahradit Pioneera 109 za 110 (byt recenze jeste nejsou horsi nez 109 to snad byt nemuze). Plextor je zbytecne drahy a v dvd oblasti ani ne moc dobry (bohuzel CD vypalky nemeli chybu).

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Na [url]http://www.cdr.cz/[/url] je srovnání parametrů. Co se týká spolehlivosti, to ti asi těžko někdo poradí, každý hájí svou, viz fórum.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

to bundadj: ide mi o kvalitu a o tú výdrž. lebo keď som piekol na 2 napaľ. po 10 médií, tá 10 kópia trhala u klientov. takže pekne dvojhodinová prestávka a tak... nemám vyhradenú značku a ani o fifancie nejde - jednoducho klient musí byť spokojný. ale nie za cenu menenia mechaník každý mesiac. inak dik, pozriem sa na tú NECku.

to mirekv: veď práve...parametre som študoval, žial prax je iná. napr. teraz mi odišla LG (a bežala OK) - jednoducho keď napálim videozáznam, tak trhá (vrátili mi celý kšeft - hrúza). tak pečiem na starej ASUSke a je v pohode - až na to že po 3 médiách musí mať pauzu.

Chcel som aj duplikátor - ale tam sú tiež PC vypaľovačky, tak som sa rozhodol pre ďalší komp. Len potrebujem poradiť vypaľovačku ktorá dokáže piecť od rána do večera.

Nováček Avatar uživatele bruno75
    Registrace
    Apr 2005

Pokial ti ide o vydrz a kvalitu tak by si sa mohol pozriet na BenQ DW-1640 (Plextor 740). Ma zlepseny system chladenia co by malo garantovat ze ani po 10 napalenych DVD by nemala byt prehriata. No a kvalita palenia ako byva zvykom pri BenQ by mala byt excelentna. Aspon moja 1620PRO pali skvele. Specialne na +R.

Dufam, ze som trochu pomohol

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

to bruno75: dik, veď práve info z praxe potrebujem. narvať 10 - 20tis. do napaľovačiek a potom zistiť, že sa to prehrieva ako šľak nie je bohviečo.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

Luigi - nevím proč ale na pálení se mě nejvíce líbí Pioneer 109 tu mám doma a řekl bych že je nejvíc v pohodě mám doma ještě LG 4163 ale tam to nemám ještě tolik vyzkoušené má ji v pc dcera ale měl jsem 4160 a ta musela na reklamaci dělala ze spodu mapy a placky nešli přečíst ale už taky měla něco za sebou to se musí nechat

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

to AleK: ja nemám preferovanú značku. Voľakedy to bol Teac, ale ten už...ale to sem nepatrí. Niekto zase dementuje Pioneera (ale práve o ňom uvažujem), takže neviem
    Ide mi len o to, nech na tom môžem piecť 12 hodín v kuse bez straty kvality. Nezaujíma ma čítanie, css, 16x rýchlosť. Ja proste potrebujem vypáliť 100 DVD na jeden dúšok (stužkové a pod.) Je mi jedno, či to páli DL (ale DL už dnes páli asi všetko), lebo pokiaľ budú cenovo dostupné - nie 200 Sk/kus - tak tie mechaniky zoderiem. Len nech to pečie ako šľak. a nie je to mikrovlnka .
    Ak niekto poradí, pozývam na 1-2, slovom dvanásť , plus nejaká 56tka .

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

Luigi
    tak ti radím jdi do Pioneera 109 nebo ty 110
    109ku mám a jednou jsem v ni dělal na jeden zátach asi 20 nebo 30ks a vše v pohodě

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

to AleK: no a co s tym a tou . uz ked som slubil, mal by som dodrzat. kua, nejako sa dohodneme...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

Luigi
    to je jasný s tímto se dohodnem určitě

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Keď sme už pri tom, neviete akým softom sa dá napaľovať na viac mechanikách naraz? Okrem Nera, ten mi píše, že moja licencia povoľuje páliť len na 2 mechanikách naraz. Ale ja chcem kúpiť min. 4 a páliť to naraz.

Nováček Avatar uživatele Hodo
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Luigi
    Keď sme už pri tom, neviete akým softom sa dá napaľovať na viac mechanikách naraz? Okrem Nera, ten mi píše, že moja licencia povoľuje páliť len na 2 mechanikách naraz. Ale ja chcem kúpiť min. 4 a páliť to naraz.
    Určitě by to měl umět Discjuggler od Padusu (akorát si musíš koupit licenci podle počtu mechanik), pak to svýho času uměl CDRWin od Goldenhawku (nevím na kolik mechanik, já měl tehdy jen dvě), ale tam byla tuším podmínka, že to musej bejt stejný mechaniky se stejným firmwarem.

Je tu pravidelně Avatar uživatele ladinek
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od bundadj
    ...horsi nez 109 to snad byt nemuze...
    to máš podložené vlastní zkušeností, nebo je to informace typu jedna paní povídala? Kdyby někdo přišel za mnou, tak mu z vlastních zkušeností doporučím jedině 109.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Viděl bych to na babičku s fénem...

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plextor - skúsenosti a postrehy
    Od Chainslaw v sekci Vypalovačky a média
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 26-05-2006, 11:51