Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 55EG9A7V problém HbbTV na kanálech ČT

Milda2000 (3)|19.9.2018 09:16
Zdravím, cca před 6 týdny jsem zakoupil LG 55EG9A7V, jako zdroj signálu používám SAT Skylink, dekódovací karta Viaccess Orca, poslední firmware 04.06. TV hraje všechny kanály bez problémů. HbbTV na kanálech ČT však bohužel nespustí přehrávání vybraného pořadu v sekci iVysílání. Červené tlačítko bez problému vyvolá menu HbbTV, vše jede v pořádku až do okamžiku, kdy na obrazovce běhají kostičky načítání videa, dokonce dojde i k odpojení TV modulu, ale video se nespustí. Nepomáhá ani změna bitrate na streamu. Na kanálech NOVA a PRIMA vše jede v pořádku. Nepomohlo ani několikrát tovární nastavení. Má někdo podobnou zkušenost? Nějaká rada? Technici z ČT tvrdí že by neměl být problém...

Díky za každý postřeh


Milda
Milda2000 (3)|26.9.2018 12:14
[QUOTE=Milda2000;535246]Zdravím, cca před 6 týdny jsem zakoupil LG 55EG9A7V, jako zdroj signálu používám SAT Skylink, dekódovací karta Viaccess Orca, poslední firmware 04.06. TV hraje všechny kanály bez problémů. HbbTV na kanálech ČT však bohužel nespustí přehrávání vybraného pořadu v sekci iVysílání. Červené tlačítko bez problému vyvolá menu HbbTV, vše jede v pořádku až do okamžiku, kdy na obrazovce běhají kostičky načítání videa, dokonce dojde i k odpojení TV modulu, ale video se nespustí. Nepomáhá ani změna bitrate na streamu. Na kanálech NOVA a PRIMA vše jede v pořádku. Nepomohlo ani několikrát tovární nastavení. Má někdo podobnou zkušenost? Nějaká rada? Technici z ČT tvrdí že by neměl být problém...

Díky za každý postřeh


Milda[/QUOTE]

Odpovím si sám, problém byl v routeru TP-Link TL-R470T+. Po výměně za Cisco RV320 (mám dva providery ISP) vše funguje v pořádku. Zajímavé je, kanály Nova a Prima fungovali OK...
hrabě36 (31)|30.9.2018 10:32
Prosím tě mám ji také dva měsíce,připojení internetu 50/50Mbit a je to hrozně pomolý.Video se ani nenačte,připojeno kabelem.Můžeš mi poradit,jak to tobě jde.
Milda2000 (3)|1.10.2018 08:48
[QUOTE=hrabě36;535328]Prosím tě mám ji také dva měsíce,připojení internetu 50/50Mbit a je to hrozně pomolý.Video se ani nenačte,připojeno kabelem.Můžeš mi poradit,jak to tobě jde.[/QUOTE]

já mam momentálně 30/12, připojeny mám dvě TV LG a Samsung, obě připojené drátem 1Gbit. LG má obecně trosku pomalejší odezvy, ale s tím jsem trošku počítal, videa s úložiště (PC se SmartShare) jedou v pohodě, načítání iVysílání nebo YouTube v mezích trpělivosti. Nyní mi jedou obě TV naráz pořady z HbbTV celkem bez problémů. LG načítá Full HD tak do 4 sec. Myslím že chyba je napůl u ČT a napůl LG WebOS 2.2. Není to asi až tak o rychlosti ISP...