Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Adobe Premiere Pro prokladané snímky

Miky007 (31)|13.7.2005 22:39
Stříhám v Adobe Premieře Pro a mám problém jak odstranit prokládání
u fotek z digitálu všech najednou abych nemusel u každé fotky odškrtávat Deinterlace.

A pak jakým způsobem vložit mezi fotky prolínačku najednou. Vím že u Adobe P. 6.5 tam volba někde byla. Je to unavná práce takhle upravovat 150 fotek.

Díky za pomoc
vilik (127)|25.7.2005 12:55
S tou deinterlací nevím, ale prolínačka se dá předvolit a pak stačí klávesová zkratka. Neptej se mě na podrobnosti, vím že to jde, ale nevím jak anžto to neoužívám :-)-
Miky007 (31)|26.7.2005 00:47
Dík za radu zkusim to
ai (2993)|26.7.2005 07:19
Fotka z fotaku je interlace ? Je to prece klasicky rastr , progress, deinterlace davat prece nemusis ,
jestlize mas nejaky hromadny deinterlace (treva snimku z videa, ktere interlace jsou), delej to v Photoshopu, Action nahraj to deinterlace a pak pomoci Batch,
Miky007 (31)|26.7.2005 20:47
To je chyba !!! z digitalu vytahnes fotky *. JPG a kdyz po exportu projektu do DVD to pustis v televizi tak ti ty fotky diky pulsnimkum kmitaj (vibrujou) takze musis odstranit prokladani
Geralt (40)|27.7.2005 19:21
Tak s tymto mam problem aj ja. Mam tam odfotene snimky priamo z videa, previedol som to do tifu, hodil do photoshopu tam dal deinterlace a ked to kukam z DVD na telke tak mi tie staticke obrazky vybruju. Ako to odstranit? Nemozem ich nechat interlaced, lebo su skarede kvoli polsnimkam. Diky
stayman (12393)|28.7.2005 22:30
A to jako si myslis, ze ked hodis do projektu fotky, ktore nie su interlaced, tak ze vysledok bude tak, ze tie fotky ostanu progresivne a video interlaced? Ci ako? Dobre si s tym blikanim poradi Vegas a nastavenie na BEST, alebo si spravte resize v inom softe a vysledok je OK (v tomto pripade aj bez toho BEST).
ai (2993)|29.7.2005 01:46
Miky007 -
jake prokladani se tam musi odstranit, kdyz tam zadne neni, svisla cara shora dolu je neprerusovana, to co ti tam blika je RESIZE problem, kdyz das fotku primo do strih. softu tak nakonec tem dej jeste skoro neznatelny blur, aby to blikani zmizelo

ja delam s fotkama v Imaginate (pak export do DV avi), nebo ProShowGold (export do mpg) a to pak nic neblika, uplne na sichr to je pak jeste s tim jemnym blur , treba v imaginate, ale vpodstate to ani nedavam
ai (2993)|29.7.2005 01:50
Geralt
snimek exportuju z Premiery jako BMP, deinterlace v Photoshopu a nactu do Premiery 6.5 zpet, rendruju video a nic tam neblika ...
redburger (499)|29.7.2005 11:45
vo vegase sa to urobi tak, ze hoc co sa tam da, pekne sa to nastavuje s tym prekladanim a nenastavaju ziadne problemy.
jednoducho fotka z fotaka na timeline ,nastavit to a je to.
ak by som mal gfotky za sebou...oznacim vsetko, dva kliky a je to :-D