Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: iVysílání + IE = nefunkční

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Zdravím,

předem se omlouvám, jestli jsem založil téma ve špatné sekci, ale opravdu jsem hledal iVysílání a našel jsem jen staré z roku 2014 v sekci Multimediální centra...

Občas se dívám na PC na pořady z archívu ČT - iVysílání. Asi 14 dní zpět mi to přestalo přehrávat v IE na Windows7, roztočí se kolečko, ale pak už jen tma... V Chromu i v Firefoxu to jde.

Co jsem vyčetl, ukončili podporu přehrávače FLASH a jedou přes HTML5. Ok, beru, ale je mi záhadou, že to v Chrome a Firefoxu jede v HTML5 a v IE ne, i když Flash odinstaluji.

Další záhada je, že ve Windows 7 iE verze 11.0.9600.19080, verze aktualizace 11.0.70 KB4339093 to nejede - zkoušeno na více PC a ve Windows 10 iE verze 11.402.16299.0 verze aktualizace: 11.0.60 KB4092946 to funguje, to už je trochu divné, ne ?????

Jak mám přesvědčit iE ve Windows 7, aby jel přes HTML5 ?

Díky za pomoc,
    J.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Tady není moc co řešit - podpora pro Windows 7 skončila v lednu 2015, u IE11 v lednu 2016. Používej nějaký aktuální browser a podporovaný operační systém, těch věcí postupně přestane fungovat čím dál víc a není to nic překvapivého.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2007

Mám s IE stejnou zkušenost. Viníkem je formát vysílání CT. Loni to do jistého okamžiku šlo, dokonce se dalo vysílání nahrávat. Potom zas do jara to nešlo... Pak to zas pustili. A nyní, snad dva týdny to už opět nejde.
    Někteří vyslovili názor, že CT mění v určitých intervalech formát na internetu, prý z důvodu, aby si to lidi nenahrávali!
    Měnil jsem prohlížeče jen pro tyto avantýry CT. Fungoval Firefox, ale on také občas zafixluje a obraz se zastaví a zvuk běží dál. Jedině Chrome to dokázal přehrát. Jak to je nyní, nevím.

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Teď jsem to znova vyzkoušel:
    Nová PC mašina, nainstalován holej Win10 - spuštěn IE11 - iVysílání funguje v HTML5 . Čistá instalace Win7 - spuštěn IE11 - iVysílání vyžaduje Adobe Flash 11.0 nebo vyšší, po instalaci Adobe Flash - točí se kolečko a nic.

Dost smutné, že i ČT propadlo mánii Windows 10 - hlavně, ať je to nové, nevadí, že funguje bléééééé

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Vcelku nechapem na trvani pouzivania najhorsieho browsera (IE), ked vsetky ostatne browsery bez problemov pod W7 funguju aj bez flashu na webe iVysilani.cz (testovany: Chrome, Firefox, Opera).

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Za rok a půl nebude MS vůbec W7 podporovat. Nehledě na aktuálně ukončené podpoře MS pro W7 a W8 jeho zaměstnanci. Tak proč by měla ČT cpát finance do vývoje a podpory starých technologií a OS, které budou v blízké době končit nebo jsou na pokraji konce? Pro mě to je takto pochopitelné. Vývoj jde dopředu. Nehledě na to, že W7 jsou tady již opravdu dlouho.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od RoPo Zobrazit příspěvek
    Za rok a půl nebude MS vůbec W7 podporovat.
    Neschopnost přehrávat pořady ČT nesouvisí s vámi zavrženým systémem Windows 7. Prohlížeč (IE, Firefox, Chrome) si po vyvolání pořadu stáhne z webu ČT jejich přehrávač a spustí jej.
    Jen IE 11 to nedokončí: naběhne stahování a zůstane stát na černé obrazovce.
    Jak jsem psal výše - Firefox také blbne: zastaví se obraz a zvuk běží dál. Chrome to zvládá celkem bez potíží, jen se rozjíždí synchronizace obrazu a zvuku. Přisuzuji to složitému kódování ze strany ČT. Do nedávna šly stahovat videa, už nejdou...

Na př. na "zoufale zastaralém a nepodporovaném" Androidu 4 běhá aplikace iVysílání ČT normálně.

P.S.
    Nechápu, proč pouštíte hrůzu, že nastane konec světa a slunce nevyjde, když skončí "podpora" Windows 7.

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Hm..
    Většinou se snažím poradit, ale myslím že málokdo bude ochoten vrátit se zpět o mnoho let, aby ti pomohl v řešení problému.
    bohužel i přímá aplikace je max dozsdu pro W8.1
    https://www.microsoft.com/en-us/p/iv...i/9wzdncrdn01x

Podobná témata

1. egreat r6s - nedostupne ivysilani
    Od kadell v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-03-2014, 09:57
  2. Co přehraje MP4 z iVysílání?
    Od ailurus v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-01-2014, 11:46