Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Který program umí přímou kopii jako VirtualDub2?

klacekzovy (72)|29.5.2018 14:12
Zdravím

Umí Premiere, Vegas, nebo Edius přímou kopii videa, jako to umí Virtual Dub 2?

VD2 neumí h.264, takže hledám nějaký jiný program, který by uměl export videa bez překodování. Někdy se hodí jen ořezat začátek či konec videa, nebo se hodí pouze vystřihnout nějakou scénu, nebo třeba takováto krátičká videjka spojit do jednoho třeba delšího souboru a není třeba to překódovávat...

děkuji
RoPo (6061)|29.5.2018 14:28
VideoReDo.
neboztik (341)|29.5.2018 16:41
Edius. Premiere to slibuje už několik let a pořád nic.
Foolproof (2713)|29.5.2018 21:37
Vd2 neumí H264 je omyl !!!!!!!!

[ATTACH=CONFIG]34791[/ATTACH]


VD2 umí cokoliv, na obrázku je to, co mám nainstalováno já, sorry.
snap212.jpg
klacekzovy (72)|30.5.2018 22:30
Načtu .MP4(h.264) a když dám v nabídce Video "Direct copy", tak mi to po kliknutí na "save as" hodí hlášku "Direct stream copy cannot be used with this video stream........"

Když dám Fast process(nabídka Video), tak mi to hodí hlášku po zadání "save as" "pcm_s16le: codec not curently supported in container.

Další nabídky v nabídce "video" hodí obdobnou hlášku, že "rawvideo: nyní nepodporuje codec v tom kontejneru".

Zkusil jsem dát přímou kopii do jiného kontejneru a direct stream copy není možné dát. Pokud bych chtěl udělat "full process", tak tam samozřejmě ta možnost dát h.264 jde, ale do mkv(nebo jiného než mp4). Ale to pak překodovává poctivě okno za oknem.

Zkusil jsem i možnost "no audio", ale výsledek stejný.
klacekzovy (72)|30.5.2018 23:24
Edius a přímá kopie. Mohu poprosit o popsání, jak bych mohl v Edovi udělat tu přímou kopii? Čumím do toho, zkouším nastavení, ale prostě přímá kopie mi z toho neleze. Děkuji

VideoRoDo tu přímou kopií umí, ale při exportu mp4 to hází chybovou hlášku a soubor pak není uložen jako ˙.mp4, ale zůstane jako .tmp. Má menší velikost, ale přehrá lze. Nepoužívám kreklou verzi, ale tu trial z jejich stránek.
ai (2993)|31.5.2018 00:48
Jednoduchy Avidemux to umi. Muze casto padat (ma to siroky zaber), ale nekdy to vychazi.
RoPo (6061)|31.5.2018 08:45
[QUOTE=klacekzovy;534519]VideoRoDo tu přímou kopií umí, ale při exportu mp4 to hází chybovou hlášku a soubor pak není uložen jako ˙.mp4, ale zůstane jako .tmp. Má menší velikost, ale přehrá lze. Nepoužívám kreklou verzi, ale tu trial z jejich stránek.[/QUOTE]

Pravděpodobně poškozený videostream. Příponu TMP stačí přepsat na MP4. Ale výsledná minutáž nebude pravděpoobně stejná jako původní klipy díky poškozenému videostreamu. Zkusit nejprve opravit - něco umí i VideoReDo.