Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

4K Sony nejen KD 49XD8305

supfor (38)|28.5.2018 21:29
Zdravím,- obracím se s prosbou na soňáky.Mám kabelovku UPC.Na TV KD 49XD8305 se vpravo obrazovky objevilo malé kolečko.Uprostřed je číslo,které má hodnotu cca 66 - 75.Na obvodu je maličké kol.červené s vykřičníkem.V návodu jsem nic nenašel, napadlo mě,zda to není ukazatel slabého signálu,ale nemám jistotu.Nejde to nijak zrušit,je to při všech režimech vysílání i po restartu TV.Prosím o informaci někoho,kdo ví o co se jedná.Moc děkuji.
TVcotoje.jpg
RoPo (6061)|29.5.2018 08:48
Není to indikátor zesílení zvuku - např. ve sluchátkách? Vykřičník s hodnotou zobrazuje, že je zesílení vysoké. Některým jedincům může vysoká míra zesílení poškodit sluch.
supfor (38)|29.5.2018 15:24
Žádný exter.audiosystém ani sluchátka nepoužívám.TV provozuji se slabým zvukem. Teď nejsem u TV,ověřím pak nastavení zvuku a ozvu se.Zatím díky za radu.

Ještě navíc jsem zjistil další problém.Poprvé jsem zkusil nahrávat na disk.Autorizace i nahrávání OK ,ale při nahrávání nefunguje žádný jiný TV kanál,kromě toho nahrávaného (to platí jak u přímého,tak u časového nahrávání).Nebo to tak patří?Nikde v návodu to uvedeno není a byla by to pěkná kravina ,prakticky nanic.
RoPo (6061)|30.5.2018 07:59
Je to standardní věc a kravina to není. Nahráváním zablokuješ jeden tuner. Nelze tedy u jednotunerové TV jeden kanál nahrávat a druhý sledovat. Šlo by sledovat a nahrávat v rámci jednoho MUXu, ale o žádné TV nevím, která toto s integrovaným jednotunerem umí.
Pořiď si TV s dvojitými tunery, pokud požaduješ jeden kanál nahrávat a druhý sledovat ať už na TV nebo na klientovi v síti.
supfor (38)|30.5.2018 19:51
S tím nahráváním jsem to už vyguglil,ale díky za vysvětlení.Ohledně toho kolečka: v nastavení TV jsem nic nenormálního nenašel.Napsal jsem dnes na podporu SONY,tak uvidím co se dozvím.Ještě jednou díky za snahu pomoci.
vivid.sk (11472)|30.5.2018 22:00
Ani dvojtunerova TV nepomoze. Musel by si mat dva moduly v dvoch CA slotoch a toto nieje bezna vybava TV. Vychadzam z uvedeneho, ze mas kablovku a (predpokladam) modul v CA slote TV. Na toto je lepsie si kupit/prenajat ich ponukany STB.
supfor (38)|19.6.2018 18:09
Jenom pro informaci : ani podpora Sony nepomohla s řešením ohledně té ikonky na obrazovce.Naštěstí ikonka zmizla sama,ale není záruka,že se zas neobjeví.