Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: 4K Sony nejen KD 49XD8305

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Zdravím,- obracím se s prosbou na soňáky.Mám kabelovku UPC.Na TV KD 49XD8305 se vpravo obrazovky objevilo malé kolečko.Uprostřed je číslo,které má hodnotu cca 66 - 75.Na obvodu je maličké kol.červené s vykřičníkem.V návodu jsem nic nenašel, napadlo mě,zda to není ukazatel slabého signálu,ale nemám jistotu.Nejde to nijak zrušit,je to při všech režimech vysílání i po restartu TV.Prosím o informaci někoho,kdo ví o co se jedná.Moc děkuji.
    Připojené obrázky Připojené obrázky  
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Není to indikátor zesílení zvuku - např. ve sluchátkách? Vykřičník s hodnotou zobrazuje, že je zesílení vysoké. Některým jedincům může vysoká míra zesílení poškodit sluch.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Žádný exter.audiosystém ani sluchátka nepoužívám.TV provozuji se slabým zvukem. Teď nejsem u TV,ověřím pak nastavení zvuku a ozvu se.Zatím díky za radu.

Ještě navíc jsem zjistil další problém.Poprvé jsem zkusil nahrávat na disk.Autorizace i nahrávání OK ,ale při nahrávání nefunguje žádný jiný TV kanál,kromě toho nahrávaného (to platí jak u přímého,tak u časového nahrávání).Nebo to tak patří?Nikde v návodu to uvedeno není a byla by to pěkná kravina ,prakticky nanic.
    Naposledy upraveno uživatelem supfor: 29-05-2018 v 16:00

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Je to standardní věc a kravina to není. Nahráváním zablokuješ jeden tuner. Nelze tedy u jednotunerové TV jeden kanál nahrávat a druhý sledovat. Šlo by sledovat a nahrávat v rámci jednoho MUXu, ale o žádné TV nevím, která toto s integrovaným jednotunerem umí.
    Pořiď si TV s dvojitými tunery, pokud požaduješ jeden kanál nahrávat a druhý sledovat ať už na TV nebo na klientovi v síti.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

S tím nahráváním jsem to už vyguglil,ale díky za vysvětlení.Ohledně toho kolečka: v nastavení TV jsem nic nenormálního nenašel.Napsal jsem dnes na podporu SONY,tak uvidím co se dozvím.Ještě jednou díky za snahu pomoci.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Ani dvojtunerova TV nepomoze. Musel by si mat dva moduly v dvoch CA slotoch a toto nieje bezna vybava TV. Vychadzam z uvedeneho, ze mas kablovku a (predpokladam) modul v CA slote TV. Na toto je lepsie si kupit/prenajat ich ponukany STB.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Jenom pro informaci : ani podpora Sony nepomohla s řešením ohledně té ikonky na obrazovce.Naštěstí ikonka zmizla sama,ale není záruka,že se zas neobjeví.

Podobná témata

1. 4K televízory SONY KD-..XE....
    Od Lucio9999 v sekci Sony
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 06-05-2018, 14:04
  2. LCD: Sony KD-55XE9305 : Skúsenosti
    Od Mi_Li v sekci Sony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-11-2017, 21:37
  3. Sony Bravia KD-49XE8096
    Od jenda-78 v sekci Sony