Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: TV Samsung UE32ES6100W a net box

Nováček
    Registrace
    Apr 2018

Dobrý den, potřeboval bych poradit, mám LED TV Samsung UE32ES6100W a net box od společnosti SMART Comp.a.s., doposud mi to všechno fungovalo naprosto perfektně, ale před několika dny jsem si chtěl pustit na TV film z FLASH discu tak jako mnohokrát dříve, ale nedopatřením jsem asi na ovladači od net boxu nebo od TV " něco " zmáčknul a celý komplet asi " nějak " rozladil. Prostě na TV se vůbec nezobrazí ŽÁDNÝ OBRAZ, ani puntík, a žádným způsobem se mi to nepovedlo znovu zprovoznit. Zkoušel jsem všechno možné, odpojit oboje od napájení, všechny kabely odpojit a znovu zapojit, domáčknout konektory apod, ale na TV
    se NIC nezobrazí, žádná nabídka, menu, prostě NIC. Ale když zmáčknu nějaké tlačítko na ovladači od TV, tak vpředu dole na TV vždycky blikne červené světélko - LED, takže TV je zapnutá, ale na obrazovce se nijak nezobrazí nic.
    Může mi někdo poradit, jak to znovu celé nastavit, aby to zase fungovalo ?
    Díky moc za případné rady.
    Miroslav
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

kontaktuj SMART Comp.a.s..............
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Zdielanie videa cez net do TV
    Od MILOSHKO v sekci SW přehrávače
    Reakcí: 5