Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Panasonic TX-P42G30E - nefunguje EPG

Nováček
    Registrace
    Apr 2018

Zdravím,

U TV Panasonic TX-P42G30E mě už nějakou dobu nefunguje EPG.
    Respektive se mi v něm nezobrazuje program na osm dní dopředu, jak tomu bylo dříve, ale zobrazí se pouze pořad aktuálně probíhající a pořad následující.
    Závada je určitě v TV, protože jsem ladil jak z kabelovky UPC tak pozemní DVB-T vysílání a výsledek byl vždy stejný a navíc u druhé TV bylo vše na stejné přípojce OK.
    Též jsem přes tovární nastavení všechno znovu přeladil a zase nic.
    Jediný, co je ještě v mých silách je update novějšího firmware, který jsem si stáhnul, ale z toho mám trochu obavy, abych potom tu TV vůbec rozchodil.

Nesetkal se prosím někdo z vás s podobným problémem? Za vaše případné poznatky bych byl velice vděčný.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Tato TV ma OTA update fw, staci ju pripojit do LAN a TV sa aktualizuje - nebal by som sa toho. Ci to vsak vyriesi tvoj problem, si netrufam povedat. Pokial viem, posledny update fw bol par rokov dozadu.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2015

Aky cas mas nastaveny v TV? Nemas tam prepnuty manualne nastavitelny cas a ten nie je aktualny? Pri neaktualnom case je EPG n/a.

Nováček
    Registrace
    Apr 2018

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Tato TV ma OTA update fw, staci ju pripojit do LAN a TV sa aktualizuje
    Já jsem si stáhnul poslední aktualizaci fw na SD kartu a update se chystám provést přes ni podle manuálu. To je to stejný ne?

Nováček
    Registrace
    Apr 2018

Citace Původně odesláno od digitivi Zobrazit příspěvek
    Aky cas mas nastaveny v TV? Nemas tam prepnuty manualne nastavitelny cas a ten nie je aktualny? Pri neaktualnom case je EPG n/a.
    V menu žádný manuální nastavení času není. To snad u TV ani nebývá.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mám stejný problém na Panasonic TX-P55VT50E.
    EPG fungovalo normálně v DVB-T, někdy v listopadu jsem přešel na DVB-S. Zhruba před měsícem se najednou začal stahovat jen aktuální a následující program. Data se neuloží, při vypnutí televize nebo dokonce při scrolování v EPG Guide je vidět, že již načtená data o televizním programu se vymažou a znovu načítají, když se kurzor dostane na příslušný kanál. Nejprve jsem si myslel, že je to nějakou změnou v DVB-S vysílání, tak jsem přešel zpět na DVB-T a tam to dělá taky. Mám poslední firmware, televize několikrát resetována na expediční nastavení, nic z toho nepomohlo.

Nastavení času televize mě taky napadlo, ale nic takového v menu není. Jen změna časové zóny - zkoušel jsem různě, ale bez úspěchu.
    Vám se nakonec podařilo ten problém nějak vyřešit?

Podobná témata

1. Plazma: Problém Panasonic VIERA TX-P42G30E
    Od Tigervzoo v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-10-2016, 07:37
  2. Plazma: Panasonic plazma TX-P42G30E nebo LED TX-L42E5E
    Od apotex v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 14-05-2012, 06:58
  3. 42" LG 42LV5500 vs Panasonic TX-P42G30E
    Od Neller v sekci Televize: LCD, plazma