Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Blackmagic Intensity Pro 4K

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Zakúpil som si kartu aj s programom Da Vinci Resolve 14. Po peripetiách s nainštalovaním,po konzultáciách so servisným technikom f.Seq.. v Ba sa to ako tak podarilo rozbehnúť vo Win10. Pritom udávajú aj Win7. No v samotnom Da Vinci Resolve 14 aj tak nenahráte nič ,nedkázal to ani technik , (sú to asi len predajcovia) môžete len upravovať. Túto kartu aj s programom som si kúpil len preto aby som si mohol stiahnuť videá z videopások a upraviť ich čo sa týka úpravy farieb ,ostrosti ...atď. Poprosím všetkých ak majú skúsenosť s týmto programom a inštaláciou karty nech so tu podelia s nami.Tak isto ak chcete aby karta podporovala APre,SVeg,a iné o čom sa píše že karta podporuje,musíte si nainštalovať potrebné drivre. O tom sa však nikde nedočítate,návod nie je! To je zlé.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2007

Otázka je, kde jsi kartu koupil. Něco podobného jsem měl před mnoha léty od Syntex.cz a tam byli technici na úrovni a byl k tomu i cz manuál.
    Brzy jsem se jí ale zbavil. Zkus se obrátit na Syntex.sk, když jí mají v Česku, jistě jí budou mít i v SK a rádi poradí. Ale jde o to, kdes jí koupil!

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Kartu som kúpil od SUNTEQ a technik bol tiež z nej.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

NO ... tak ako som po peripetách s nainštalovaní karty už hore vyššie popísal som zistil toto . Da VINCI 14 RESOLVE slúži len na spracovanie a úpravu videa ! A v tom je naozaj dobrý. Skúšal som ho 3 dni nemôžem nič vytknúť má nesmierne jemné spracovanie farebných korekcií. Ešte sa idem pohrať so zvukom. Škoda len že nie je SK alebo CZ návod. No ten kto vie sa tu nájde...

Podobná témata

1. 4K HDR TV pro XONEX A PS4 PRO
    Od lukas95 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-11-2017, 22:12
  2. 4K vs FHD pro TV
    Od Miki_ v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 16-07-2016, 12:29
  3. BlackMagic Design DeckLink SDI a Sony Vegas Pro 10
    Od radek.cr v sekci Zachytávání videa