Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SONY-všeobecne čítanie formátov z HDD

rastok (3)|14.1.2018 19:27
mam TV SONY z roku 2012 a ma problem s podporou niektorych video a audio formátov, tiež HDD 750 Gb OK ale 1T už nebere.
Hovori sa že Samsung prečíta aj noviny. Vie mi niekto povedať ako su na tom sučastne modely od SONY? Vyrovnalo sa v tomto SONY SAMSUNGU, alebo nie?
Nechcem riešit staru TV ale ďalšiu by som už chcel kupiť taku aby som neriešil aky formát ma film. A teraz babo raď: Japonec alebo Korejec?
Dik
vivid.sk (11472)|14.1.2018 19:43
Riesenie je exerny player. Ani najnovsia TV ti korektne neprehra proprietarne formaty (DVD / BD), rozhodne sa netreba na to orientovat pri vybere*. Disky detto, disk vacsi ako 2TB potebuje uz GPT, co je opat pre TV problem. A takto mozme pokracovat.

1) externy player
2) NAS

su dobry zaklad pre akekolvek domace multimedia, ak to niekto chce riesit seriozne a dlhodobo.

* samozrejme, do aktualnych TV SONY beziacich na androide mozes nainstalovat KODI, ktore pokial bude fungovat ako ma, riesi kopec problemov.
rastok (3)|14.1.2018 19:50
OK, aj to je riešenie. Len keby Sony zvladalo to čo Samsung, bolo by to fajn a playeru by som sa vyhol. A vidim že toho bratov Samsung (novší) zvladne viac ako moje Sony
Ozaj a co je to KODI?
vivid.sk (11472)|14.1.2018 20:02
1) Samsung toho zvladne dost, ale ak si narocny, tak skor ci neskor narazis.
Zmena farby titulkov na vlastnu (custom) farbu, volba tienovania, presne umiestnenie, vyber titulkov zo zoznamu, automaticke stahovanie titulkov. A to som zacal len titulkami, mozme pokracovat audiom, ci videom, najdeme toho dost.

2) google poznas?
rastok (3)|14.1.2018 20:09
Poznám :)
Dik