Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: SONY-všeobecne čítanie formátov z HDD

Nováček
    Registrace
    Jan 2018

mam TV SONY z roku 2012 a ma problem s podporou niektorych video a audio formátov, tiež HDD 750 Gb OK ale 1T už nebere.
    Hovori sa že Samsung prečíta aj noviny. Vie mi niekto povedať ako su na tom sučastne modely od SONY? Vyrovnalo sa v tomto SONY SAMSUNGU, alebo nie?
    Nechcem riešit staru TV ale ďalšiu by som už chcel kupiť taku aby som neriešil aky formát ma film. A teraz babo raď: Japonec alebo Korejec?
    Dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Riesenie je exerny player. Ani najnovsia TV ti korektne neprehra proprietarne formaty (DVD / BD), rozhodne sa netreba na to orientovat pri vybere*. Disky detto, disk vacsi ako 2TB potebuje uz GPT, co je opat pre TV problem. A takto mozme pokracovat.

1) externy player
    2) NAS

su dobry zaklad pre akekolvek domace multimedia, ak to niekto chce riesit seriozne a dlhodobo.

* samozrejme, do aktualnych TV SONY beziacich na androide mozes nainstalovat KODI, ktore pokial bude fungovat ako ma, riesi kopec problemov.

Nováček
    Registrace
    Jan 2018

OK, aj to je riešenie. Len keby Sony zvladalo to čo Samsung, bolo by to fajn a playeru by som sa vyhol. A vidim že toho bratov Samsung (novší) zvladne viac ako moje Sony
    Ozaj a co je to KODI?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

1) Samsung toho zvladne dost, ale ak si narocny, tak skor ci neskor narazis.
    Zmena farby titulkov na vlastnu (custom) farbu, volba tienovania, presne umiestnenie, vyber titulkov zo zoznamu, automaticke stahovanie titulkov. A to som zacal len titulkami, mozme pokracovat audiom, ci videom, najdeme toho dost.

2) google poznas?

Nováček
    Registrace
    Jan 2018

Poznám
    Dik

Podobná témata

1. LCD: Kalibracia LED TV (všeobecne)
    Od Rock992 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6