Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

seznam TV

jardaxy (32)|12.1.2018 19:20
Zdravím,

komu z Vás to na satelitu hraje (seznam tv)? Máme doma enigmu 2, nehraje. druhá televize Skylink ready modul píchnutý v televizi (tedy bezvadné řešení včetně funkčního fastlinku) a nehraje taky. Ostatní kanály mi hrají. dokonce mi po přeinstalování na enigmě nějaké přibyly a hrajou taky. Tedy byly doinstalovány ve stejný okamžik co seznam. Na parabole.cz už se objevil taky první stěžující ... tedy naše domácnost nebude jediná. refresh kódů nezabral. jen mi to píše žádné info z CAMu. u jiných kanálů to na stanoveném řádku normálně ukazuje standardní změť číslic a informací.

díky
mirekv (7169)|14.1.2018 16:25
Ono asi záleží na CI modulu, případně kartě, na starším modulu (cca 6 let) Seznam TV také nehraje, na novějším (Smit CA modul Irdeto) hraje bez problému. Kartu mám ICE "na výměnu".
KamilZ (10277)|14.1.2018 17:12
jardaxy:

Seznam TV je u Skylinku dostupná pouze pod CAID 0624 (Irdeto) a CAID 0500/051910 (Viaccess Orca). Nemá už CAID 0D96 (Cryptoworks na ICE), takže je nutné mít modul pro Irdeto (to by měl být jakýkoli Skylink Ready) a kartu jedoucí v Irdeto režimu (což je i ICE karta). Obě podmínky musí být splněny (pokud používáš modul + kartu).
Další podmínka je, že karta musí být pro ČR a ne Slovensko.

Pokud máš certifikovaný modul Skylink Ready + kartu ICE a "vyšší" a fungují Ti jiné programy z daného TP (JOJ Cinema HD, Prima +1 HD, Sport 1 HD), tak to řeš se Skylinkem.
radek.kovacik (267)|9.5.2018 17:00
Zdravím, také mám tento problém, že nefunguje Seznam TV a také Prima krimi. Mám kartu ICE a přijímač Vantage HD 8000S bez dekodéru (pouze UNI čtečka). Nevím, zda existuje nějaký novější neoficiální firmware pro tento přijímač, který bych mohl použít pro vyřešení tohoto problému.
Předpokládám, že ty certifikované moduly nebudou umožňovat současné nahrávání více programů tak, jak to umožňuje právě interní čtečka.