Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zesvetleni a rozzrneni obrazu pri nahravani

kolda5 (3)|12.7.2005 09:32
Mam TV kartu Leadtek Win fast XP(verzi bez radia). Pouzivam aplikaci dodanou ke karte (myslim ze se jmenuje Win fast PVR)
Kdyz zacnu zachytavat do jakehokoliv formatu tak se obraz zesvetli a rozezrni(a nahrany vysledek je samozrejme taky spatny).Kdyz pak prejdu do modu jen pro sledovani TV tak je obraz v poradku.

Velice zajimave ne tom je ze mam nainstalovane 2 op. systemy na 2HDD na kazdem Win XP a v jednom systemu mi to nedela a v druhem jo!!
Pritom jsem instaloval na kazdy system tu kartu uplne stejne(stejne ovladace,stejne kodeky..)

Vy asi reknete tak proc si proste nenahravam jen v tom systemu kde mi to jde dobre - ale ja si ho potrebuji ted preinstalovat a bojim se ze jak pak budu zase instalovat tu kartu do toho prinstalovaneho systemu tak mi to zas udela a ja nebudu moci nikde kvalitne nahravat?

ZA jakkykoliv tip budu velice rad a urcite vse vyzkousim.

A jeste bych se chtel zeptat jestli kdyz ukladam nahrane video v DVD kvalite jestli je vysledna delka souboru dobra --- 1 hodina mi zabere zhruba kolem 2giga na HDD, popr. jestli bych mohl usetrit jeste vic mista pouzitim nejakeho kodeku - aby vysledna kvalita tim nejak vyrazne neutrpela a nebo jestli ta hodina co mi zabira kolem 2giga je maximum ceho muzu dosahnout.

Diky za rady
Ivo Mašek (10205)|12.7.2005 11:27
Velice zajimave ne tom je ze mam nainstalovane 2 op. systemy na 2HDD na kazdem Win XP a v jednom systemu mi to nedela a v druhem jo!!
No tak se mrkni, co v jednom "systému" máš navíc. Něco okolo videa, nějaký konflikt zařízení, .....
kolda5 (3)|13.7.2005 14:16
Mi se zda ze nemam nic navic ale fakt nevim cim to muze byt.Uz jsem zkousel dat TV kartu do jineho PCI slotu a furt to same...
kolda5 (3)|15.7.2005 13:36
Tak mi prosim poradte jestli ten vysledny soubor kdyz to ukladam v DVD kvalite neni prilis velky 1hodina 2-3Giga a popr. cim docilit jeste vetsiho kompresniho pomeru aniz by kvalita nejak radikalne klesla.

Diky moc
aleycon (152)|15.7.2005 14:39
[quote=kolda5]1hodina 2-3Giga a popr. cim docilit jeste vetsiho kompresniho pomeru aniz by kvalita nejak radikalne klesla.[/quote]
Pokud to chces komprimovat jeste vic, tak uz kvalita urcite utrpi. Tebou uvadene hodnoty jsou tak akorat. Mam zkusenost, ze 90 minut. film o velikosti lehce pod 4GB (jen video data) je jeste dobre koukatelny a tak akorat pro jednovrstve medium.