Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

statický obraz - vegas

rarach (32)|25.5.2004 07:15
Ide mi o takú kozmetickú záležitosť. Dokáže Vegasíno v timeline, povedzme na 5 s zastaviť obraz a potom pokračovať bez toho aby som musel exportovať frame ako obrázok a potom ho naspäť vložiť? Ide mi iba o jednoduchší postup a predsa len ten obrázok už nie je to čo origoš video. Dík...
starej_vul (250)|25.5.2004 09:24
dělám to stejně jako ty. Ale ten obrázek (před grabovaním nastavit velikost a best) je stejný jako obrázek(video). I kdyby to uměl, tak bude vycházet z toho video-obrázku.
Akorát je nudné doplňovat to zvukem ...
P.S. Ten obrázek můžeš "vylepšit" v ADOBE Photoshop. (Ale skoro to nestojí za tu práci) \/
vv (47)|25.5.2004 10:13
A da sa to aj zlozitejsie :-)-
A co tak spomalit video na rychlost 0 ? A nemusis vyrabat ziadne obrazky.
stayman (12393)|25.5.2004 10:51
vv má pravdu... "Insert/Remove Velocity envelope" -> pravym tlacidlom "add point" -> nastavit 0% -> zase na dalsom mieste "add point" nastavit 0% -> a potom este prisposobit dlzku tej sceny tahanim za koncovy okraj, kde presnu (povodnu dlzku) dosiahnes, ked sa ti objaví hore na tych obrazkoch taky maly vyrez v tvare ukrojeneho trojuholnika (budes to vidiet a ten koniec tej sceny sa ti tam bude chciet prilepit)... Btw. tie body (add point) potom mozes menit aj tahanim, uchytenim mysou vo vsetkych smeroch (bude aj vypisovat kolko mas aktualne %) a mozes im menit "nabeh, priebeh" => ostry, staly, pomalý atd.