Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jde rozdelit ac3 zvuk na jednotlive zvukove stopy?

JardaC (40)|11.7.2005 22:09
Sosnul jsem film The Killing Fields v DivXu, je u neho deklarovana ac3 zvukova stopa. Bohuzel, v ty zvukovy stope je obsazenej polskej dabing, a to takovym tim hroznym zpusobem, ze originalni zvuk je jenom jako pozadi a daber mluvi vsechny dialogy jednim hlasem. Predpokladam, ze by se ten zvuk dal nejak rozlozit na jednotlivy stopy a tu hroznou polskou vyradit. Nikdy jsem to ale nedelal, cili nevim jakym softem tohle provest. Mate s tim nekdo zkusenost? Dik.
vlada (3470)|12.7.2005 06:58
JardaC
Na tohle bych nespoléhal. Můžeš třeba zkusit natáhnout si to do Vegasu a smazat nějakou stopu (centr), ale podle mě to je smíchaný dohromady a nic s tim nepude udělat.
Každopádně si myslim, že neni možný bezztrátově roztrhat AC3 na kanály, protože se používá channel coupling, něco jako joint-stereo u MP3. Pokud to řikam blbě, tak mě prosim někdo opravte.
exTNT (1421)|12.7.2005 12:17
Amen!
Polskej dabing je tímhle způsobem zprasenej u lecčeho, je tam slyšet v pozadí originál a navrchu polská verze, ale je to smíchaný dohromady, takže s tím skutečně asi nic nenaděláš - před pár dny jsem zrovna poslouchal polskej dabing z origo DVD "The Incredibles" a bylo to nemlich to samý - :-k
mirekv (7169)|12.7.2005 12:29
Tak tímhle jsem odchovaný odmala sledováním polské TV, normální dabing jsem snad ani neslyšel! Časem jsem si zvykl.
exTNT (1421)|12.7.2005 12:32
mirekv
Se divím, že sis i přesto uchoval zdravej rozum! :-E
BOBA (590)|12.7.2005 20:46
[quote=mirekv]Tak tímhle jsem odchovaný odmala sledováním polské TV, normální dabing jsem snad ani neslyšel! Časem jsem si zvykl.[/quote]

Taky jsem si zvyknul a každý jiný dabing v polštině působí divně.