Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Zapojení antenního rozvodu - špatné koncové zásuvky?

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Kvalita montáže, kabelů, konektorů. Já už používám jen značkovou celoměď a konektory zásadně už jen lisuji. Bez problémů! V podstatě v Praze zesilovače a předzesilovače vůbec nepoužívám. Jen LTE filtry.

Pro rozvod rodinného domu nepoužívám koncové zásuvky pro STA. V podstatě stačí podobná krabička "na omítku" s příslušnými konektory, které jsou prakticky bez útlumu.
    Naposledy upraveno uživatelem bastlir: 06-12-2017 v 14:54
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2019

Dobrý den,jsem zde uplně nově zaregistrován.Potřebuju radu ohledně TV/R/SAT zásuvky.Mám doma televizní zasuvky od Valeny a v katalogu viz.strana 10 https://www.elima.cz/storage/Valena%20katalog.pdf
    udávají tři druhy techto zásuvek.Já mám doma to zapojení do hvězdy.Znám pouze pruběžnou a koncovou.Lze to zapojení do hvězdy použít jako pruběžnou??
    Děkuji moc za odpověd,Marek

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Nelze

Nováček
    Registrace
    Mar 2019

Dobrý den, prosím o informaci, zdali je normální, že u anténní průběžné zásuvky viz. https://nizke-napeti.cz.abb.com/zasu...ozi-5011-a3614 vykazuje konektor na TV při proměření standardním multimetrem zkrat? U konektoru na rádio nikoli. Nejsem znalý vnitřního zapojení zásuvky a nevím, jestli mezi stíněním a hlavním vodičem je nějaký člen s malým odporem, který by mohl při klasickém měření multimetrem vykazovat zkrat, avšak fyzicky to pro příjem signálu nemá žádný vliv. Překvapilo mě, že to stejné se neděje u konektoru na rádio a u koncové anténní zásuvky se to neděje ani u konektoru na TV. Děkuji za odpověď.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 28-02-2014, 17:36
  2. Výměna účastnické zásuvky
    Od *serafin* v sekci DVB-T
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-07-2012, 10:13
  3. zapojeni zasuvky TWO 340/L
    Od badaFreak v sekci Bastlení
    Reakcí: 6