Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Česká distribuce televizorů Samsung

badi (3)|25.10.2017 20:33
Dobrý den,

Mám dotaz. Lze nějakým jednoduchým způsobem zjistit o jakou distribuci u televizoru Samsung se jedná? například podle výrobního čísla, modelového označení či modelového kodu. Konkrétně se mi jedná o typ UE65KS7502, Model UE65KS7502U, Model code UE65KS7502UXXH, verze 02. Vše je opsáno ze zadního štítku. Mám podezření, že tato televize z oficiální distribuce ČR nepochází.

díky všem.
KamilZ (10277)|25.10.2017 20:36
Tak si zavolej nebo napiš na podporu Samsungu. Může to být i model pro nějaký konkrétní obchodní řetězec, občas to dělají.
badi (3)|25.10.2017 20:59
To jsem udělal. Podle chování technika a člověka na telefonu bych řekl, že mlží a asi se něco snaží "krýt". V televizoru byly nainstalované aplikace (několik) v Turečtině! Technik řekl, že se do CZ distribuce neinstalují. Zároveň mu, po chvilce odmlky, nějaké "jiné" oddělení oznámilo, že se jedná o CZ distribuci.
digitivi (215)|25.10.2017 22:24
Pokial na tom TV prijimas DVBT pozri do EPG ci mas v poriadku text hlavne specialne CZ znaky ů,ř,ž..., to iste pozri v TXT a ak mas moznost prijmu DVBS pozri v ladeni, ci tam mas moznost ladit operatora Skylink (fastscan).
badi (3)|25.10.2017 23:34
v DVBT v EPG háčků a čárek jako maku. Vše na svých místech. I v TXT vše OK. DVBS zatím nemám, protože čekám na náhradní kartu. Ta byla ukradená i s původní televizí. Potom otestuju. Nicméně nějaký jiný způsob zjištění CZ distribuce by nebyl? Tak nějak tuším co je v názvu televize UE a KS. Jenom ten konec XXH mi uniká.
digitivi (215)|25.10.2017 23:55
Mozes ist pozriet do obchodov, kde maju telku vystavenu a pozriet na stitok tam, prip. pozriet na verziu FW a porovnat s tvojou (aj ked v kramech to nebudu mat aktualizovane na poslednu verziu).
Inak aj na strankach samsungu maju uvedenu verziu UXXH.