Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Epson EH-TW5300 plus vhodné plátno a úpravy do 25 tisíc

brownicekk (2)|14.9.2017 09:49
Zdravím všechny,
do zrekonstruovaného panelákového bytu bych rád pořídíl projektor. Vzhledem k rozpočtu,rozměrům místnosti a velikosti stěny na kterou budu promítat (vychází na plátno okolo 110 palců), padla předběžná volba na Epson 5300. Použití bude v drtivé většině na filmy večer 3x do týdne. Dispozice místnosti je zde:

[ATTACH=CONFIG]34462[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]34463[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]34464[/ATTACH]


Projektor bude umístěný na zdi na poličce, vývody pro kabeláž a elektřinu jsou udělané. Projektor budu mít připojený HDMI kabelem k vlastnímu zdroji zvuku a obrazu, takže roli hraje jen obraz.
Chtěl bych se zeptat, jaké byste mi k projektoru doporučili roletové, nejlépe elektrické 110 placové 16:9 plátno? Vzhledem k podání černé jsem uvažoval o nějakém šedém, ale nemůžu nic sehnat, zatím se mi jako nejlepší volba jeví tohle od Elite Screens: https://projekcni-platna.heureka.cz/elite-screens-electric110h/ nic šedého jsem v mnou požadované cenové hladině nenašel...

Budu vděčný za všechny rady ohledně výběru projektoru, plátna a instalace , případně doporučení na nějaký showroom v Brně a okolí.
IMG_0795.JPG FullSizeRender.jpg půdorys.jpeg
tomasg (9)|7.10.2017 21:29
Je to odpověď jen na jednu z mála části, ale plátno je třeba vybrat také dle toho, v jakých světelných podmínkách budeš promítat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
riddle (108)|1.2.2018 10:22
Ahoj, zkus e podívat na nějaké moje odpovědi. Momentálně pomáhám s výrobou vlastních DIY obrazovek s min. náklady...
pro porování toto je MW screen jejich polar 1.2 Foceno odpoledne v plně osvětlené místnosti denním světlem..

[ATTACH=CONFIG]34653[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]34654[/ATTACH]
1_rez.jpg 2_rez.jpg