Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nefunkčnost programů na DVB-T

Tomi71 (189)|6.9.2017 08:01
Ahoj, máte někdo povědomí o tom, proč přestaly hrát některé programy na DVB-T, od pondělka naladím - zobrazují se a jdou jen čtyři programy ČT a 8 rádií, zkoušel jsme ladil znovu a opět jen 12 programů (4/8). Mám anténu na Ostravu, zkoušel jsme hledat na Parabola.cz a Digizone, byl tam článek o údržbě vysílačů Brno a Ostrava v září, ale že by to nemělo mít vliv na vysílání a příjem programů.... Díky za info
digitivi (215)|6.9.2017 08:26
Vacsina ludi hlada chybu inde a nehlada u seba. Logicky, ak by bola chyba na strane vysielatela/prevadzkovatela boli by fora hned zaplavene podobnymi otazkami.
Chyba je na tvojej strane prijimacej sustavy. Kedze nevieme kde sa presne nachadzas a ake komponenty pouzivas je tazko radit. Ak tomu nerozumies pozvi odbornika. Pricin moze byt niekolko: otocena antena, vadny kontakt, zosilovac, poskodeny kabel, LTE...
Tomi71 (189)|6.9.2017 09:34
No to mně bylo divné, že nikde nic není na netu, ale mám to na obou TV, v kuchyni je Philips 4000 series a v obýváku starší Panasonic 97 cm, obě s vestavěným DVB-T, psal jsem to i proto, že kolegyně z kanclu řekla, že jí to také přestalo hrát....
Dagy2 (3153)|6.9.2017 12:05
No, ťažko ti niekto dokáže poradiť. Už len informácia, že máš "anténu na Ostravu" - keďže v Ostrave sú 3 vysielače a množstvo kanálov na ktorých vysielajú je kompletne k ničomu, keby aj niekto vedel že robia údržbu na vysielači tak nevie či je to ten tvoj prípad.
mirekv (7169)|9.9.2017 13:17
Tazatel zřejmě přijímá vysílání z Lysé hory (okr. Frýdek-Místek), 6.9. tam byla výluka.
Tomi71 (189)|15.9.2017 07:51
Ahoj, tak jsem volal satelitnímu technikovi, který u nás montoval, říkal zkusit vyměnit zdroj a přesně v tom to bylo, takže investice 120 kč a naskočilo přes 50 programů. I když ta výluka tam opravdu byla, ale jen toho 6.9., takže se to tak nějak potkalo...