Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Řazení/editace kanálů

29.8.2017 03:29
RetireeZdravím všechny, především těch několik vytrvalců, kteří ještě (doufám) tohle fórum sledují...
Po delší době jsem opět pojal bohulibý úmysl setřídit kanály v tv Samsung řady JU. Prográmek, který jsem v minulosti s úspěchem použil/používal, však nepřežil několikerý upgrade i migraci OS na jiný disk.
Mám pocit, že se jedná o program ChanSort (jistý si nejsem), nyní ve verzi 2017-06-10, ovšem poněkud mě mate, že při pokusu o otevření exportovaného seznamu kanálů (soubor s extenzí ZIP) vrací chybovou hlášku Nebyl nalezen zásuvný modul pro čtení/zápis D:\...\ChanneUist_T-HKMDEUC-1501.3.zip souborů resp. No plugin found to read/write D:\...\Channel_list_T-HKMDEUC-1501.3.zip files .
Nevzpomínám si na nějaký problém s pluginy z dřívějška, netuším, jaký plugin program postrádá a nevím, kde jej hledat. Poradíte?
OS Win10 v1703, poslední build

EDIT
Spustil jsem starší verzi programu, kde při pokusu o otevření poněkud odlišná, ale více vypovídající, chybová hláška, cosi o potřebě MS Visual C++ 2010 redistributable kit (x86). Požadovaný kit jsem stáhl, nainstaloval a program už seznamy kanálů otvírá....

Díky všem za zájem
30.7.2020 12:02
izuelzdravím, abych nedělal nové vlákno, zkusím zde, též bych rád prográmek na editaci programů/kanálů na satelitní přijímač, potřebuju aby uměl .bin
většina z programů umí jen sdx.
zkoušel jsem alieditor, chansort,dreamset a stbeditor (taky nějaký derivat ali) nikdo neuměl bin.
ja v satelitu mohu zálohovat jen konfigurační soubor DB - uživatele a pak maincode all a vše je .bin
děkuju
30.7.2020 01:16
RoPoPřípona .bin (jako binary) může obsahovat COKOLIV v binární podobě. Je třeba uvést o který konkrétní přijímač se jedná. Ale ne na všechny druhy přístrojů je k dispozici nějaký editor.
30.7.2020 08:30
izuel[QUOTE=RoPo;540101] Je třeba uvést o který konkrétní přijímač se jedná. .[/QUOTE] Satxtrem X800 Super HD čina, která plní vše co očekávám a určitě to jde, jen se nemůžu dostat s dotazem na jejich forum, je v tom nějaký fígl..