Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Řazení/editace kanálů

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Zdravím všechny, především těch několik vytrvalců, kteří ještě (doufám) tohle fórum sledují...
    Po delší době jsem opět pojal bohulibý úmysl setřídit kanály v tv Samsung řady JU. Prográmek, který jsem v minulosti s úspěchem použil/používal, však nepřežil několikerý upgrade i migraci OS na jiný disk.
    Mám pocit, že se jedná o program ChanSort (jistý si nejsem), nyní ve verzi 2017-06-10, ovšem poněkud mě mate, že při pokusu o otevření exportovaného seznamu kanálů (soubor s extenzí ZIP) vrací chybovou hlášku Nebyl nalezen zásuvný modul pro čtení/zápis D:\...\ChanneUist_T-HKMDEUC-1501.3.zip souborů resp. No plugin found to read/write D:\...\Channel_list_T-HKMDEUC-1501.3.zip files.
    Nevzpomínám si na nějaký problém s pluginy z dřívějška, netuším, jaký plugin program postrádá a nevím, kde jej hledat. Poradíte?
    OS Win10 v1703, poslední build

EDIT
    Spustil jsem starší verzi programu, kde při pokusu o otevření poněkud odlišná, ale více vypovídající, chybová hláška, cosi o potřebě MS Visual C++ 2010 redistributable kit (x86). Požadovaný kit jsem stáhl, nainstaloval a program už seznamy kanálů otvírá....

Díky všem za zájem
    Naposledy upraveno uživatelem Retiree: 29-08-2017 v 15:11
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

zdravím, abych nedělal nové vlákno, zkusím zde, též bych rád prográmek na editaci programů/kanálů na satelitní přijímač, potřebuju aby uměl .bin
    většina z programů umí jen sdx.
    zkoušel jsem alieditor, chansort,dreamset a stbeditor (taky nějaký derivat ali) nikdo neuměl bin.
    ja v satelitu mohu zálohovat jen konfigurační soubor DB - uživatele a pak maincode all a vše je .bin
    děkuju
    Naposledy upraveno uživatelem izuel: 30-07-2020 v 19:26

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Přípona .bin (jako binary) může obsahovat COKOLIV v binární podobě. Je třeba uvést o který konkrétní přijímač se jedná. Ale ne na všechny druhy přístrojů je k dispozici nějaký editor.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od RoPo Zobrazit příspěvek
    Je třeba uvést o který konkrétní přijímač se jedná. .
    Satxtrem X800 Super HD čina, která plní vše co očekávám a určitě to jde, jen se nemůžu dostat s dotazem na jejich forum, je v tom nějaký fígl..

Podobná témata

1. Editace kanálů v PC pro TV Samsung řady C a D
    Od bastlir v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 22-09-2013, 19:13
  2. Televizory (CRT, LCD, PDP): Řazení programů-kanálů
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-02-2012, 14:56
  3. Televizory (CRT, LCD, PDP): řazení kanálů
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna