Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Střih a práce s videem: Sony Vegas PRO 14

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: esus471

Znění dotazu: Na PC s Win 10 jsem používal integrovanou graf. kartu. púak jsem zapojil gk. NVidia GeForce GTX 1060 6GB. Všechno jde, kromě Vegas Pro 14.0.
    Problém je, že cca 1 minutu to jede a pak již jen zvuk, obraz žádný, okno černé. Přes program je hlášení o chybě - nelze jej sem zkopírovat.
    Bohužel tomu nerozumím a nevím kam se obrátit.
    Děkuji za odpověd - můžu někam poslat to chybové hlášení. (odešlo to několikrát na podporu automaticky, ale odezva žádná, program mám koupený s licencí)
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

O problematické spolupráci Vegasu s grafikami GeForce 10x0 jsem už také četl. Zkus nainstalovat nejnovější ovladače od NVidie a když to nepomůže, vypni GPU akceleraci a obrať se s problémem na Magix.

Nováček
    Registrace
    Jul 2017

Citace Původně odesláno od Saxel Zobrazit příspěvek
    O problematické spolupráci Vegasu s grafikami GeForce 10x0 jsem už také četl. Zkus nainstalovat nejnovější ovladače od NVidie a když to nepomůže, vypni GPU akceleraci a obrať se s problémem na Magix.
    Děkuji za odpověď. vypnul jsem akceleraci podle tohoto:
    Jinak mi to nešlo a pořád se mi tam vracela ta grafika GeForce.
    Teď to jede jako dříve a jsem Vám vděčný za radu. Hlášení na Magix odešlo automaticky i s popisem změny před pádem programu. Zatím od nich žádná odpověď nepřišla. Díky H.

Podobná témata

1. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 31-03-2014, 01:23
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 11-01-2014, 19:34
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-11-2013, 18:38
  4. Střih a práce s videem: Problem Sony Vegas Pro 12
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-06-2013, 14:20