Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Střih a práce s videem: Sony Vegas PRO 14

Neregistrovaný (0)|11.7.2017 21:34
Tazatel: esus471

Znění dotazu: Na PC s Win 10 jsem používal integrovanou graf. kartu. púak jsem zapojil gk. NVidia GeForce GTX 1060 6GB. Všechno jde, kromě Vegas Pro 14.0.
Problém je, že cca 1 minutu to jede a pak již jen zvuk, obraz žádný, okno černé. Přes program je hlášení o chybě - nelze jej sem zkopírovat.
Bohužel tomu nerozumím a nevím kam se obrátit.
Děkuji za odpověd - můžu někam poslat to chybové hlášení. (odešlo to několikrát na podporu automaticky, ale odezva žádná, program mám koupený s licencí)
Saxel (2279)|12.7.2017 13:39
O problematické spolupráci Vegasu s grafikami GeForce 10x0 jsem už také četl. Zkus nainstalovat nejnovější ovladače od NVidie a když to nepomůže, vypni GPU akceleraci a obrať se s problémem na Magix.
esus471 (1)|16.7.2017 19:25
[QUOTE=Saxel;531168]O problematické spolupráci Vegasu s grafikami GeForce 10x0 jsem už také četl. Zkus nainstalovat nejnovější ovladače od NVidie a když to nepomůže, vypni GPU akceleraci a obrať se s problémem na Magix.[/QUOTE]
Děkuji za odpověď. vypnul jsem akceleraci podle tohoto:
Jinak mi to nešlo a pořád se mi tam vracela ta grafika GeForce.
Teď to jede jako dříve a jsem Vám vděčný za radu. Hlášení na Magix odešlo automaticky i s popisem změny před pádem programu. Zatím od nich žádná odpověď nepřišla. Díky H.