Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CD, DVD, Blu-ray: nej vypálit projekt z Pinnacl 17 pro přehrání v dvd rekorderu

Neregistrovaný (0)|30.6.2017 07:43
Tazatel: bob

Znění dotazu: k sestřihu filmů jsem koupil Pinnacl studio17,po složení projektu z jednotlivých záběrů z kamery,jsem toto chtěl vypálit na DVD disk,vždy se to zasekne u hlášky "probíhá vytváření bitové kopie disku"čekám na další krok i 6 hod,jednou jsem to nechal celou noc,výsledek nulový.Co s tím ?Mám snad něco blbě nastaveno?Nastavil jsem EXPORT a dále DVD-nejlepší kvalita.Poradí někdo,jsem navíc velký amatér takže prosím po lopatě,zničil jsem už 20 DVD disků.Prosím o pomoc.Děkuji

Technika, které se dotaz týká: Pinnackl Studio Plus 17

DVD rekorder Panasonic DMR-EX773
RoPo (6061)|30.6.2017 08:28
Zkus: Směruj výstup do ISO souboru nebo do složky, kde se vytvoří soubory ve složce VIDEO_TS. A až ten ISO soubor nebo složku vypal normálním vypalovací programem jako DVD-Video. Je možné, že PS17 neumí dobře pracovat s tvojí vypalovačkou nebo média nejsou plně kompatibilní s tvoji vypalovačkou v dané rychlosti vypalování.

Ještě jedna věc. Video na DVD musí být jako DVD-PAL, tedy 720x576@50i.
Foolproof (2713)|1.7.2017 18:53
Nerad bych se mýlil, ale DVD rekorder Panasonic DMR-EX773 je velmi historický standalone stroj, osobně netuším, jak bych to propojil s PC a autorizačním programem. Ale samozřejmě neumím všecko.
Jak je uvedeno výše, vytvořit ISO dle normy a nahrát při přehrání pomocí HDMI, které to má, přímo z grafické karty. Klasická placka z toho však nebude, tyto stroje nahrávají jiný formát....

Nebo jsem nepochopil pojem - Technika, které se to týká.:-)
bobbobek (2)|3.7.2017 08:30
Samozřejmě že nejde o žádnou novinku,ale zas tak historické to není,nicméně se mě,bohužel nevím jak podařilo vypálit jeden projekt ale jak říkám nevím co jsem tam nastavil(myslím v Pinnaclu)Jde mě o to že mám nějaké dokumenty které jsou v MPEG4 a chci je dostat na DVD což jak už jsem psal se jednou povedlo.Skusil jsem i odinstalovat komplet Pinnacl17,a zpětně nainstalovat ale výsledek žádný.Jak už tu někdo psal Blu-raj na mém rekorderu nejde přehrát,to už jsem vyčetl z manualu.
Foolproof (2713)|3.7.2017 11:59
Je to samostatný přístroj, ne mechanika v PC, pokud se nemýlím.
RoPo (6061)|3.7.2017 20:18
Tazatel chce vypálit DVD-video na PC mechanice v PC a na EX773 přehrávat. Tak jsem dotaz pochopil já. EX773 nelze propojit s PC tak, aby se na něj dalo z PC přímo nahrávat a řídit rekording. Např. podobně jako MiniDV rekordéry s iLink (FireWire) rozhraním.
bobbobek (2)|4.7.2017 17:05
zdravím,stále řeším stejný problém,už jsem požádal prodejce PINNACL17 o radu,s pánem jsme přes mail skusili vše,Pinnacl jsem komplet odinstaloval včetně pomocných souborů,znovu nainstaloval,udělal aktualizaci a stejně to prostě nejde,projekt program začne zpracovávat a těsně před vypálením začne krok:vytváření bitového souboru disku,ten dojde v procentech na 33% a konec dál nic,samozřejmě na DVD nosiči už něco je a tím je DVD nosič znehodnocen.Při dalším pokusu se děje totéž.Ještě uvedu přesně oč mě běží:vlastním notebbok s poměrně dost nadupaným software 8RAM paměť 1TG atd.V notebboku mám nainstalovaný PINNACL17 Studio,kterým bych rád převedl film který je MPEG4 po drobných úpravách které umožňuje PINNACL(podbarvení hudbou,přechody,efekty)na DVD které půjde přehrávat v rekorderu PANASONIC DVD, č.modelu DMR-EX773.-nesmí to být Blu-ray ten rekorder nepřehrává ani nenahrává.Toť vše,samozřejmě bych rád na DVD nosič přepálil nahrávky z digitální kamery(po úpravách v PINNACLU17)Podotýkám že se mě jednou DVD podařilo vypálit,ale moje blbost že jsem moc pozornosti nevěnoval tomu co jsem v PINNACLU v parametrech nastavil a jak jsem postupoval.Podle mne je problém v tom že neumím s PINNACLEM pracovat a nevím co kde nastavit,to že se mě to jednou podařilo byla asi náhoda,manuál k PINNACLU nebyl.
ai (2993)|4.7.2017 19:02
Proc nezkusis tu prvni vec jak popsal RoPo. Samo se to prece v tvem pripade nabizi. Nech Pinnacle vytvorit jen ISO nebo VIDEO_TS, pak si stahni ImgBurn a vypal to jako DVD video (ne jako data).

A ber to jako vyhodu, pokud tohle rozjedes, muzes si ten ISO nebo VIDEO_TS prakticky zkouset, navigaci disku a podobne, jeste pred vypalenim.
BEPE (539)|5.7.2017 14:11
A pokusy s vypálením dělat na přepisovatelném DVD