Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

H96 PRO PLUS - názory?

DavCZa (5)|7.6.2017 13:27
Dobrý den.

Už nějaký ten pátek hledám nějaký slušný TV box s Androidem a narazil jsem na

H96 PRO PLUS
CPU: Amlogic S912 Octa core ARM Cortex-A53 2GHz
GPU: ARM Mali-T820MP3 750MHz
RAM: 3GB DDR3
ROM: 32GB
WI-FI: 2.4GHZ/5.8GHZ 802.11a/b/g/n /ac
Ethernet: 100M/1000M
BT: 4.1
Antutu: cca 41500

Podle recenzí na YT je to docela slušný kousek a nyní se dá sehnat za necelých 1500,-.

Máte s ním někdo osobní zkušenosti?

Díky za každý komentář.
vivid.sk (11472)|7.6.2017 17:15
Je to +- rovnake, ako vsetky Amlogicy S912, vsetky info mas tu (vlakna uvedene v druhej casti prveho prispevku).

S912 je nie je celkovo vhodny pre LE, dovod napisal chewitt z Amlogic fora:

S912 is disqualified for having no proper Linux drivers (forcing use of Android drivers in a compatibility fudge). S905X is technically the best chipset, but all boxes are crippled with 100-BaseT Ethernet. S905 is thus the best real-world option as it has 95% of S905X features and 1000-BaseT Ethernet on most (not all, but most) boxes. If you purchase a $cheap box from various far-east websites expect a more complex install process, zero support from the vendors, lower quality internal chip choices, and frequently shitty firmware and manufacturing practices. Caveat emptor..

Cim sa dostavame k odpovedi, kazdy SOC z rady S9xx ma svoje negativa, takze vyber je kompromis. Ak to chces riesit poctivo, kup si Intel NUC, alebo sa uspokojis s S905/S905X.

Kompletna tema: Best Chipset for Libreelec
danielson (44)|12.2.2018 14:23
Teraz pozeram zi prispevok je uz pol roka stary... Budis, ked som sa uz rospisal tak to tu poslem, hadam niekomu pomozem:
DavCZa, odpoviem ti rovno tu. Mam doma H96Pro+ a ocovi som kupil Beelink GT1 Ultimate. V audio / video som este stale noob ale aspon sa vyjadrim k tomu co mam s tymi dvoma skusenosti (tiez som si spisal tych android boxov milion - aspon, aby som si najlepsi vybral, v UK je ich strasne vela dostupnych).
Obidva su vykonnostne na tom dobre, na to co to je. H96Pro+ som si myslel, ze bude mat lepsiu firmvare podporu, ale momentalne cakam na update, ak este nejaky vobec vyjde... Este musim prekopat to tu na forum, mozno sa o H96 dozviem viac.
Dolezite veci (Playbak 4K kodi...) idu na oboch super. No ja ale zachadzam do detailov - potrebujem aby to fungovalo presne ako chem. Ako napr vlastny launcher - ja preferujem Nova launchr - ten na H96 nesiel. Ktory mi ide ma H96ke je Microsoft launcher. Nieco "kodery" zjavne prekopali... nejaky kabel a napr mi nejde zmenit pozadie-wallpaper na H96ke. Beelink sa mi preto vidi stabilnejsi - na porovnanie.

..A az teraz citam vivid-ov koment a je to tak. Tych tv boxov zacina byt modelov pomali viac ako mobilov (aspon tu v UK) a to su vsetko po 50-100EUR - kto by to potom opraval ak sa nieco doserie pocas produkcie, a to sa doserie vzdy, nakolko nic nie je dokonale.
Este aby som moj nazor na TV Boxi dokoncil, teda aj na H96Pro - hry to hraje tak ako android telefon. Na net sa da ist ked nieco potrebujes - urcite lepsie ako na telke, ale online resers - 10 tabov prepinaie atd, to nie. Na to som toho nazoru ze tu potrebujes Win. Predsa je to stale android a ten je lepsie ovladat dotikom, nie klavesnicou.
Tazke zalezi na co Andorid box chces / potrebujes.