Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung UE55KS7002

Blackwood (1)|7.6.2017 08:01
Zdravím, má někdo z vás zkušenost s touto televizí? Procházel jsem si její parametry, díval jsem se že z testů vychází poměrně dobře (zde je na prvním místě - https://vas-pomocnik.cz/televizory/ , v Arecenzích myslím taky), ale raději bych se něco dozvěděl od skutečného uživatele. Televizi chci pořídit do obýváku, je velký, tudíž vzdálenost není problém, její vlastnosti mám nastudované, to řešit nepotřebuji. Spíše mě zajímá kvalita obrazu, zvláště za velkého slunečního světla - dá se i v takovém případě na této televizi dobře sledovat filmy? U mé předchozí to byl poněkud problém, proto se ptám. Druhá věc, která by mě zajímala, je nastavení jasu - jestli se dá nějak efektivně měnit. Ve tmě mi příliš výrazné světlo dělá zle na oči. Nemám na mysli, jestli se dá jas měnit, to je snad u dnešních televizí samozřejmost, ale aby to bylo aspoň trochu odstupňované a aby správné vyladění nezabralo tolik času jako epizoda seriálu :-D
Díky, za radu budu vděčný :-)
vivid.sk (11472)|7.6.2017 17:26
[QUOTE=Blackwood;530924] je velký, tudíž vzdálenost není problém[/QUOTE]
Tak z 2 - 2.5m OK pre HD zdroje signalu. Otazka, co je "velky".

[QUOTE=Blackwood;530924]je nastavení jasu - jestli se dá nějak efektivně měnit[/QUOTE]
Nastavenie podsvietenia je len v menu. Nieje to zahrabane uplne, ale nieje to ani zvlast poruke (aspon 5x stlacenia DO). Mozno ti bude vyhovovat funkcionalita Eco Senzor (upravuje podsvietenie v konkretne nastavenom rozmedzi podla okoliteho svetla, nespoliehaj sa vsak na jej 100% funkcnost, zavisi aj od riesenia osvetlenia v miestnosti, co vsak zistis az po kupe).
rommi (416)|30.6.2017 23:33
Zdravim, mam ju doma na stoliku :-)
A mozem povedat ze dobra volba, mal som predtmy o rok starsi model 7000 kovej rady, ale tento model sa fakt vydaril, som s nim omnoho spokojnejsi ako s tym predchadzajucim
panel a podaniue farieb v pohode, funkcie taktiez, celkom slusny upscaler ktory aj z klasickeho PAL vysielania dokaze vyrobit celkom slusny obraz a HD rozlisenia su bez debaty uplne v pohode, 4k asi netreba ani komentovat. Ziadny problem som do dnesneho dna nezaznamenal
co sa tyka jasu a kontrastu - tento model ma svetelny senzor, takze dokaze "ladit" obraz podla svetelnych podmienok v miestnosti -ale ja to mam vypnute a podonbe mam vypnuty aj dynamicky kontrast podla jasu sceny - mam rad staticke podanie jasu a klontrastu tak ako si to naladim.
Ak mas konkretne otazyk pytaj sa

ale za mna mozem odporucit - dobra volba