Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG UE46C6500 viacero otázok

101 (17)|1.6.2017 09:55
mám zopár otázok na tento starší TV
tento tv mám od 2010 všetko OK dokonca som ho sw prerobil na 6600/teda da sa nahrávať na USB / a roky fungoval teraz je na chalupe.

1.otázka
už dávnejšie som si všimol že zmizlo z jeho ponuky youtube proste neni v MENU prečo ?
2.otázka
minule som čistil obrazovku pri zapnutom stave ako som to robil X krát a ako stekala tekutina z rozprasovaca prišla na senzorové tlačidlá a tv sa začala nekontrolovateľne pripínať programy čo je pochopiteľne vypol som TV vysušil a všetko OK až na to že badám na tv ako-keby presne v polovici obrazu predel a lavá strana ide jasnejšie ako pravá
normálne si to človek vôbec nevšimne len ak je jednofarebný povrch na celej obrazovke
pripadá mi to ako keby som nechtiac zapol nejaký reklamný mod pridtom obraz ide absolútne suprovo!!!
3.otázka
tv má zjavne nejakú chybu čo chvalabohu nemá vplyv na funkciu:)
ako príklad uvediem na tv sa dá nastaviť či má pri zapnutí a vypnutí zahrať melódiu resp jej hlasitosť alebo nemá zahrať nič. nech tam zadám čokolvek tv si to síce zapíše ale keď zapnem tv je to po starom teda melódia ostane hoc som ju vypol
KamilZ (10277)|1.6.2017 11:14
Ad 1) Protože to je vykopávka a Samsung nebude se změnami API google měnit aplikace pro tak staré modely.
Ad 3) Klidně chyba firmware

Ad 1+3) - máš poslední firmware?
101 (17)|1.6.2017 12:27
takže urobil som default reset cez service menu a už otázka č.3 vyriešená


PS firmware je samozrejme teda bol pravidelne aktualizovaný

škoda toho yutube niekedy by sa na chalupe zišiel
nehovoriac o funkcie keď si na telefóne nájdem a jednoducho pošlem premietať na TV
no nič... ešte ten panel

PS ak teraz som v service menu neviem tam nájsť to povolenie nahrávania na USB

inač toto ma teda fakt netrápi len konštatujem :)
vivid.sk (11472)|1.6.2017 16:19
[QUOTE=101;530877]škoda toho yutube niekedy by sa na chalupe zišiel
nehovoriac o funkcie keď si na telefóne nájdem a jednoducho pošlem premietať na TV[/QUOTE]
Na toto si kup nejaky lacny MMC na baze amlogicu (vid tieto vlakna, kde to rozoberame). Mozes pouzit na YouTube aj android, alebo aj LibreElec, kde to funguje este lepsie (v telefone si najdes video a posles do KODI, nasledne sledujes na TV).
jito (999)|1.6.2017 16:59
povolení PVR
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/23583-SAMSUNG-LED-TV-UE40C6500-rady-postrehyzkusenosti/page30
tuto TV mám do dnes,a nedám na kvalitu obrazu dopustit.....