Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: DVB-S: Ferguson Arriva 200 HD a ČT

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: Rockerka87

Znění dotazu: Dobrý den,

mám takový problém. Vlastním satelitní přijímač značky ferguson arriva 200 HD, ale poslední dobou se mi začaly sekat programy skupiny ČT - ČT 1, ČT2, ČT 24, ČT SPORT A ČT ART. Zkusila jsem kanály přeladit - nepomohlo. Mám i druhou tv, tam hrají kanály standartně - bez problému - v tv je satelitní karta - skylink, přes cam slot.

Naštěstí mám náhradní sat. přijímač, tam mi programy skupiny ČT hrají v pořádku, ale chybí mu druhý scart a já nemám do čeho zapojit dvb -t příjem a taky dvd přehrávač, zkoušela jsem to přes rozdvojku scart, ale tam je obraz takový nepěkný. Proto je pro mě moc důležitá informace, zdali s tím jde vůbec něco dělat. Prosím o informaci, jestli společnost ferguson má v ČR vůbec servis.

Děkuju za odpovědi.

Technika, které se dotaz týká: Ferguson Arriva 200 HD
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Aku kvalitu a silu signalu mas na danej frekvencii s CT (alternativne pri porovnani s ostatnymi kanalmi na inych TP, ktore funguju bez sekania) ?

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2012

Je potřeba vyměnit 2ks kondíků. Problematika je podrobně popsána na ab fóru. Práce na 15 minut i s demontáží a zpětnou montáží HW!

Podobná témata

1. Ferguson Ariva 200 HD
    Od panasonic650 v sekci DVB-S
    Reakcí: 3488
    Poslední příspěvek: 03-03-2019, 15:43
  2. DVB-S: Ferguson Ariva HD 200 versus ICE skylink
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-10-2011, 22:16