Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hbb na Toshiba 40L3433DG

gawlito (5)|20.5.2017 05:09
Čau kamaradi,jsem tu novy a prosim o pomoc,přestalo mi na TV fungovat Hbb asi po půl roce používání a vůbec nechápu z jakého důvodu.Muze za to třeba aktualizace softwaru nebo něco takového?Fakt si nejsem vědom,ze bych s tím neco delal..aktuální se je 3.6.3C a aplikace 3.3.8W budu vážně vděčný za každou radu už jsem z toho zoufalej :(
KamilZ (10277)|20.5.2017 05:55
Zkusit jiný, jestli bude fungovat a zkusit tento, zda ho pozná PC. Podle toho pak případně reklamovat příslušný výrobek (HDD, TV).
gawlito (5)|20.5.2017 06:19
Jak to myslíš zkusit jiný?jako jiný firmware a jak to myslíš jestli ho pozná pc? Díky za pomoc
KamilZ (10277)|20.5.2017 06:25
Zkusit jiný HDD nebo flash a to druhé - připoj ho k PC, jestli ho rozezná a tedy zda funguje. Asi neuvidíš obsah, ale měl by se zahlásit.

PS: Předpokládám, že Hbb je překlep a má tam být HDD, protože HbbTV to vzhledem k chybějícím dvěma znakům na konci nebude. Pokud je to ale skutečně HbbTV, tak to mohla změna SW způsobit, ale mohla to způsobit i změna na straně vysílajícího (přešel na novější verzi apod.), nebo teoreticky i na straně Tvého poskytovatele.
gawlito (5)|20.5.2017 06:36
Jojo mel jsem na mysli Hbb Tv,proto jsem moc nechápal tvoji odpověď :)takže teď musím zjistit jak ten jinej firmware dostat do té Tv.Netusis náhodou jak na to?
Dagy2 (3153)|20.5.2017 08:09
u TV väčšinou starší SW vrátiť nejde, ale Toshibu som naposledy videl pred 25 rokmi :)
skúsme hľadať čo ide a čo nejde:
A/ ak dáš v menu skontrolovať pripojenie k sieti - prebehne táto kontrola v TV v poriadku?
ak nie pozri na nastavenia - nestalo sa, že upgradom SW sa nastavenia siete zmenili na nejaké defaultné hodnoty?
Máš nastavené automatické nastavenie parametrov siete, t.j. DHCP klient?

B/ ostatné SMART funkcie TV fungujú?
myslím ak má TV nejaký WEB prehľadávač - tento funguje?

C/ máš HbbTV zapnuté?
u niektorých TV je možné v menu HbbTV zapnúť alebo vypnúť. Ak si ho mal zapnuté, mohlo sa stať, že upgrade SW má default nastavenie "VYP" takže ho treba len znova zapnúť?
gawlito (5)|20.5.2017 12:55
No právě že je všechno zapnuté,tzn internet nebo YouTube normálně funguje.Vlastne všechno úplně normálně funguje až na HbbTv..zkoušel jsem i znova automaticky naladit všechny kanály,ale HbbTv jako by se ztratilo a support Toshiba snad v ČR ani neexistuje a z US mi neodpovídají :(
KamilZ (10277)|20.5.2017 13:25
Jaký máš typ připojení (DVB-T/C/S)? HbbTV nejede nikde (ČR, Prima, Óčko, případně zahraniční) nebo jen někde?
gawlito (5)|20.5.2017 21:32
Mám DVB-T a Hbb nejede nikde,proste to úplně zmizelo.Mam nastavený automatické aktualizace,tak mě napadlo jestli to nebude s tím mít něco společného,ale možná je to kravína,fakt nevím..