Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

pomoc pri vyberu tv-fm karet predem diki za odpovedi

Tommy_Verceti (3)|23.5.2004 20:57
tak chcel by som sa spytat aku tv kartu odporucate mala by byt v primeranej cene ma mat dialkac a radio a chcem ju vyuzit hlavne na pozeranie telky na pc pretoze aj napriek tomu z mame 4 telky zahadnym sposobom su vzdy setky obsadene a este by som chcel aj nahravat nejake hudobne klipy a podobne do pc a nasledne vypalit na dvd ... prosim o pomoc dakujem a zatial som rozmyslal o leadtek winfast tv2000 xp expert co si o nej myslite :-)- :BB:
Ivo Mašek (10205)|24.5.2004 19:20
Já ji vlastním, a jsem velmi spokojen. Pouze jsem musel vyměnit PC zdroj (docházelo k rušení).
Pokud máš komplet Intel, nebudeš mít problém. Pokud něco jiného, pak si přečti obsah fóra "TV karty", abys věděl do čeho jdeš.
Karta umožňuje nahrávání i přímé vypalování pro DVD. Ti, kteří "zachytáváním" žijí, ti poradí jiný software - to, co je součástí TV-karty, není na profesionální práci.
clee (6592)|24.5.2004 19:23
ti kteri zachytavanim ziji ti poradi jiny hardware :-!!!
Ivo Mašek (10205)|24.5.2004 19:29
...a bude v "přiměřené" ceně ?
Tommy_Verceti (3)|24.5.2004 19:45
diki asi ji vemu potrebuji jeste neco dokoupit k ni? je montaz jednoducha? ja mam procak intel a maticnou s intel sadou ale sama nieje intel ...
Ivo Mašek (10205)|24.5.2004 20:07
Dokoupit nemusíš nic. Vše je v krabici. Kartu nasadíš, zapojíš kablík pro zvukovku, zapojíš kablík k dálkovému ovládání a teprve potom nainstaluješ ovladače a software z přiloženého CD.

Výrobce desky nemusí být zrovna Intel, stačí že procesor i čip. sada je Intel.

PC zdroj by měl být značkový a musí mít pasivní nebo aktivní PFC. Pokud budeš mít obyčejný zdroj (nebude mít PFC), bude ti zdroj rušit TV-kartu, a to zcela spolehlivě.
Doom (2331)|26.5.2004 12:37
Experta mám doma a celkem dobrý... na koukání na TV to stačí, na nahrávání taky, já s tím nic jiného dělat nechci. Akorát starší verze měly špatně udělaný zvuk, ale novější už jsou prý OK (nebo je možné si kartu nechat opravit, někde ve fóru to někdo nabízel).

Škoda je, že aplikace a ovladače jsou trochu odfláknuté a chtěly by doladit (sice nepadají, ale nejsou moc user friendly).

Já provozuju Experta na CPU AMD a desce ECS K7S5A (čipová sada SiS 735) bez větších problémů pod WinME a Win2000 adv.server (obojí anglické verze)