Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dvoutunerový settopbox s nahráváním

petrmet (55)|2.4.2017 22:37
Včera mi asi zdechnul settopbox GOGEN PVR 4050. Potřeboval bych ho nahradit nějakým dvoutunerovým settopboxem s nahráváním, který umožňuje současně nahrávat a jiný program sledovat nebo nahrávat dva programy, jednoduché programování přes EPG, které uloží nahrávku včetně názvu a data (nejlépe i s informací z EPG), opakované nahrávání. Našel jsem pouze EVOLVEO DELTA HD, ale na něj jsou stížnosti (např. nejde současně nahrávat a přehrávat již nahraný pořad). Důležitý je SCART výstup. Má někdo nějaké tipy ? Děkuji.
HWTest (371)|14.4.2017 11:34
Co nějaký linuxový sat přijímač s výměnnými tunery osazený DVB-T(2) tunery?
Mám takto "předělaný" starý Dreambox DM-7025 - funguje to, ale nedoporučuji (jen SD a problémy chipsetu na určitých muxech)
Aktuálně provozuji VU+ Duo2 osazený 1x DVB-S2 Dual a 1x DVB-C/T2 Dual Tunery, tedy celkem 4 tunery a jsem maximálně spokojen.
S přechodem a DVB-T2/H265, ale budu mít po žížalách :-) Duo2 neumí H265 :-(
Boxy, které umí H265 a tedy by měly vyhovovat i do budoucna asi nebudou mít SCART ...
petrmet (55)|17.4.2017 19:52
Děkuji za reakci. Díval jsem se na ten VU+ Duo2, ale to je cenově někde jinde, než jsou moje představy. Settopbox 12000 Kč, DVBT Dual tuner 2500 Kč, disk 2000 Kč. Vůbec si nedovedu představit, co to za tyto peníze všechno umí. Můj dvoutunerový settopbox i s diskem 160 GB stál tehdy 3000 Kč. Naštěstí se ho podařilo opravit (údajně vyměnili nějaké kondenzátory), tak snad ještě nějakou dobu vydrží a budu to řešit až při přechodu na novou normu.
HWTest (371)|17.4.2017 20:28
Tak Duo2 je poměrně drahé, ale jsou i levnější (a i dražší).
Zmínil jsem ho protože ho mám a umí toho opravdu hodně.
Vzhledem k tomu, že je vyřešeno, bych to asi dál nerozebíral ...