Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Evolveo Android Box H4Plus

Střekovan (5)|31.3.2017 21:48
Ahoj, rád bych znal odpovědi na tyto dotazy týkající se přístroje Evolveo Android Box H4Plus.
1/ Jak se přístroj vypíná? 2/ Jak se restartuje? 3/ Lze nějak nastavit dálkové ovládání? Ať stisknu jakékoliv tlačítko, vždy mi vypne televizi a je tím pádem zcela k ničemu. 4/ Jak dlouho trvá aktualizace firmware? Po 4 hodinách jsem na 30 procentech. Předem děkuji.
Foolproof (2713)|2.4.2017 01:24
Mám sice H8, ale vypne se vytažením z elektriky, power tlačítko krátce sleep, dlouze nabídka restart nebo sleep.Tedy restartovat to jde, pokud to nevisí.
DO má vlastní soubor remote.conf, lze editovat, ale jestli interferuje s TV, tak to opravdu nevím. Aktualizace OTA mně trvala asi hodinu, ale pozor, na VDSL, 2.8 Mbajtů/s.
Na wifi to může být problém, mobil běžně OTA upgrade asi hodinu.
Když přepneš DO na myš, tak to taky koliduje s TV ? Reset je vespod na párátko.
Střekovan (5)|2.4.2017 19:29
Ahoj, díky za odpověď, potvrzuji vše, co píšeš. Přes noc jsem vytáhl TV i H8 ze sítě a ráno už bylo DO funkční.
dexpantenol (1)|21.4.2017 00:26
Ahoj,
Chcem si kúpiť tento box s gamepadom. Vie mi niekto povedať, či je možné používať 2 gamepady sucasne, resp. využívať box ako "konzolu" pri hre 2 ľudí?
Vdaka za info.
Andrej
Foolproof (2713)|21.4.2017 13:14
Hm...
Pokud nebydlíš zrovna na velmi odlehlém místě, tak si udělej výlet do prodejny a vyzkoušej....
Když jsem v daleké minulosti kupoval Ziovu a potom Dune, donesl jsem si USB HDD s různými vzorky multimedií, sedl si do "předváděcího centra", píchl to do 1000 W zesilovače, který tam měli pro šokování zákazníků.
Snad to někde na prodejně mají, dnes to stojí stejně jako pakl cigaret, takže se to posílá poštou, no zase se to dá do 14 dní vrátit......