Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Receiver Denon avr1311

Baristom (4)|29.3.2017 21:16
Mám dotaz na znalé. Chci připojit subwoofer k receiveru Denon avr1311 má výstup pre out cinch. Jak ověřit že je výstup funkcni? V menu jsem snad aktivoval pripojeni woofru. Subwoofer zatím nemám tak jsem zkoušel na výstup připojit malé repracky k PC v domnění že budou hrát, ale nic. Jen při maximálním zesílení repracku je slyšet velmi potichu vstupní signal.
Měly by normálně hrát? Nebo dělám někde chybu?
vivid.sk (11472)|30.3.2017 00:34
Nieje dovod, aby to nefungovalo. Hrat by mali, pri dostatocnom vybudeni - pre-out je regulovany vystup, takze to co pises moze zodpovedat realite, pokial mas hlasitost (samotneho AVR) prilis nizko.
Baristom (4)|30.3.2017 06:41
Hlasitost receiveru mám poměrně nahlas a v nastavení jsem subwoofer jeste více zesílil. Takže asi chyba zesilovače?
vivid.sk (11472)|30.3.2017 12:30
To je velmi malo pravdepodobne.
Skor chyba v nastaveniach (preset ktory neposiela LFE; zle nastaveny crossover; absentujuce LFE informacie v audiu; atd...)

Imho zbytocnce obavy, ten SW si kup, zapoj a uvidis.
Baristom (4)|30.3.2017 20:05
Receiver jsem koupil na inzerat. Mám jej už asi rok. Tak je to možné že to původní majitel odpálil.
Z toho důvodu se mi moc nechce kupovat subwoofer když by pak stejně nefungoval. Je ještě nějaká možnost jak ověřit funkci výstupu?
vivid.sk (11472)|30.3.2017 21:02
Ano, zapojit na iny subwoofer :D

[QUOTE=Baristom;529351] Tak je to možné že to původní majitel odpálil.[/QUOTE]
Mas nejaky dovod si toto mysliet? Skus prekontrolovat nastavenia, je mozne ze robis niekde chybu, co su to za repracky, ktore tam pripajas? Aky pouzivas zdroj testovacieho signalu 5.1 audio stream z filmu ?
Baristom (4)|31.3.2017 06:45
Zdroj signálu mám jen rádio. Zvuk receiveru zapnutý na Stereo. Dle manuálu by měl v rezimu stereo hrát i subwoofer. Typ repracku nevím je tam nějaký 2w zesilovač. Receiver má nějaký test reproduktorů a i v něm "subwoofer" nereaguje. ( jen velmi slabe). Ještě zkusim dnes projít to nastavení, ale moc možností tam není. V menu buďto povolim nebo zakazu připojení subwooferu. Pak jsou tam další nastavení jako filtry frekvenci omezující spodní hranice předních reproduktorů a subwooferu a pak nějaké LFE a LFE main. To jsem zkoušel taky měnit, ale zas je to jen filtr co má hrát subwoofer a co přední bedny.
RoPo (6061)|31.3.2017 10:57
Tvoje repra budou hrát velmi slabě. Subwoofer je standardně aktivní. Připojená repro nemusí impedančně a citlivostí odpovídat vstupu pro sub a proto hrají slabě.

Pořiď sub přes internet z e-shopu a pokud ti nebude vyhovovat tak jej ve 14 denní době vrať.