Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): nefunkčnost harddisku na TV

Neregistrovaný (0)|22.3.2017 15:52
Tazatel: Jan

Znění dotazu: Zdravím,
jedná se o přehrávání filmů.
Mám problém s připojením harddiskem, harddisk je ve formátu NTFS (HDE Transcend 1TB 2,5" Externí disk StoreJet 25H3P Anti-Shock USB3.0) na TV ( Sencor Sle 3209m4 32").

Vše mi fungovalo bez problémů do doby než jsem si koupil nový harddisk (HDE WD MY Passport Ultra 3TB Ext. 2,5" USB3.0) všechno jsem přehrál na nový harddisk a připojil na TV a nezobrazilo se mi tam nic, došel jsem na to že mi TV nepodporuje takhle velký harddisk, následně jsem všechny filmy plus nějaké nové přehrál zpět na ten starší harddisk momentálně tam mám 560GB filmů a problém je v tom že mi nezobrazuje všechny filmy.

Chtěl bych vědět jestli se s tím dá udělat něco aby to fungovalo a nebo jestli se dá koupit nějaké přídavné zařízení co k tomu mohu připojit a aby to zobrazovalo všechno a aby jste mi nějaké doporučili. Novou TV kupovat nechci!

Děkuji za odpověď,

s pozdravem Jan

Technika, které se dotaz týká: TV - Sencor Sle 3209m4 32"

harddisk - HDE Transcend 1TB 2,5" Externí disk StoreJet 25H3P Anti-Shock USB3.0

harddisk - HDE WD MY Passport Ultra 3TB Ext. 2,5" USB3.0
RoPo (6061)|22.3.2017 17:23
Možná nezobrazuje takové, které mají v názvu znak, který není podporován TV nebo jejich název je příliš dlouhý. Nebo je soubor zanořen příliš hlubokov adresářové struktuře souborového systému.
Napiš o jaké soubory se jedná.

To, že není TV podporován disk o velikosti nad 2TB připojený přes USB 2.0 bývá normální stav. Některé TV umějí tento limit obejít.
Neregistrovaný (0)|22.3.2017 19:49
jedná se o filmy ve formátu AVI a také se nezobrazí složky zobrazí se polovina složek i polovina filmů!
vivid.sk (11472)|22.3.2017 20:11
Predtym bol ten isty obsah viditelny/spustitelny?
Ak ano, skus spustit checkdisk na dany disk.
Neregistrovaný (0)|22.3.2017 20:39
ano před tím to fungovalo.
Nebyli nalezeny žádné chyby.
Zkusil jsem to a pořád se to nezobrazuje.
RoPo (6061)|23.3.2017 08:34
Když jsi kopíroval filmy z WD (3TB) na HDE(1TB), tak jsi HDE formátoval v PC nebo jsi jej nechal tak jak byl?

Tedy pri kopírování souborů z HDE na WD jsi původní soubory na HDE jen smazal, ale disk HDE jsi pak neformátoval.
Operační systém v PC na kterém jsi původně HDE disk formátoval byl jaký? A teď používáš jaký operační systém?
Neregistrovaný (0)|26.3.2017 18:00
žádný disk jsem neformátoval. protože tam nemám jenom filmy tak jsem to nechal tak jak to je a když jsem to přehrával měj jsem win 7 64bit ted mám win 10 64bit.
Neregistrovaný (0)|26.3.2017 18:05
a ano filmy jsem smazal a teprve potom jsem došel na to že to nejde. Tak jsem to vše přehrál zpět a od té doby se tam nezobrazují všechny filmy...