Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony bravia 43"kdl-43w808c

Bmwe46 (1)|19.3.2017 18:25
Dobry den...

Niesom Expert tak ak mozete niekto vysvetli uplne jednoducho ci tato TV je dobra volba alebo nie ...

Po prestudovani niekolkych stran za par dni som nenasiel niekoho kto by mi vedel opisat spokojnost so 43" Sony KDL-43W808C
Uz niekolko dni alebo respektive uz tyzdnov hladam TV a neviem sa stale rozhodnut ..kazdy jeden model ma nieco pre a proti...po skusenosti so Samsungom v tomto roku so seriou 5 som po mesiaci vratil chcem vyskusat SONY ...STARY Samsung spred 8 rokmi slape doteraz u mamy.. :-) na 100% ale chcem zmenu a preto:
Otazka je jednoducha...43" Sony KDL-43W808C https://www.alza.sk/43-sony-bravia-kdl-43w808c-d4652363.htm#popis zobrat ci nie ?
Vyuzivanie na pozeranie bezneho kabloveho vysielania...appka KODI..pre deti YOUTUBE a sem tam si nieco cez bezdrotovu klavesnicu LOGITECH K400plus zasurfovat na nete (od prehliadaca neocakavam zazraky) dufam ze podporuje bez problemov pisanie na YOUTUBE tuto klavesnicu..
Chcem len aby:
1----- Youtube fungoval na 100% ziadne padanie alebo podobne odpajanie...(internet mam FIBER cize rychlost 250MB/s )
2------ mrznutie samotnej TV ..nechcem spomalene reakcie,aky to ma procesor je to rychle alebo mam sa obavat nejakych spomalenych reakci ???.. ako na (SONY KDL co mam doma 5sek nacitanie kanalu. model:KDL 32R415B..)
Nevyznam sa nejako extremne do parametrov ale viem ze cim viac Hz tym lepsie.. :-) tento ma 100hz
obraz viem ze SONY ma najlepsi...
3---- ANDROID : je to plnohodntny ANDROID ?stiahnem tam KODI bez problemov ,bude prehravat vsetky alebo teda vecsinu suborou ?

Mam ocakavat nejake sklamanie u tohoto modelu ci nie ?

Dakujem velmi pekne za trpezlivost precitat si moje 3 otazky a kusok vlakna ktore ak je nahou totozne s nejakym kde su tieto otazky uz zodpovedane tak to kludne zmazte....ja som nic nenasiel...
pripaden ak sa mi vie niekto vyjadrit do spravy ktory ma podobnu skusenost s tymto modelom a ma ho doma ja budem len rad aby som sa dozvedel ci to nebude sklamanieist do SONY

DAKUJEM