Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nezavírat DOSový okna

vlada (3470)|8.7.2005 01:05
Ahoj,
dají se nějak donutit ikspéčkový wokna aby automaticky nezavíraly všechy dosový okna s důležitejma hláškama? Možná to je nějakej klíč v registrech, ale vůbec netušim, kde to hledat. Díky
Doom (2331)|8.7.2005 07:29
zkus ty programy co píšou hlášky, které chceš číst, pouštět z přík. řádku (CMD) :-)
vlada (3470)|8.7.2005 10:24
To nemůžu. Teď momentálně se mi jedná například o plugin do GIMPu na RAW formáty, kterej vypíše nějakou chybu a než stačim cokoliv přečíst, tak mi to wokna sestřelí. Z commandline ten program funguje správně, ale já chci aby fungoval i z GIMPu.
Doom (2331)|8.7.2005 10:53
jo takhle. v případě toho plug-inu se asi nebude jednat o DOSový program, co?
každopádně se zkus podívat na vlastnosti toho prográmku, jestli tam není nějaký příznak pro zavření okna, DOSové programy to nastavení mají.
vlada (3470)|8.7.2005 11:40
Tak například tohle jsem už vyřešil, měl jsem exáč ve špatnym adresáři. Byl to normální DOSovej exáč, kterej dekóduje RAW formát z dig. foťáku. Jenže ta chybová hláška, podle který bych to poznal se mi okamžitě zavřela. A takovychpřípadů, kdy se mi samo zavře okno, který chci vidět, mam plno. Chtěl bych nějaký univerzální řešení.
Jinak je samozřejmě možný nastavit DOSovýmu programu, aby okno nezavíral, ale ne vždycky to jde, zvlášť pokud to spouští nějaký GUI.
Bullback (352)|8.7.2005 17:17
Nejde to jako ve win 9x, taky jsem se o to kdysi pokoušel, jedině s příkazem CMD ...
Jinak to jde napsaat aaby se zobrazilo msg z windows v případě že spuštění přes wokna.
Jakub (15)|10.7.2005 13:37
u dosoveho programu jde:
- pravy tlacitko mysi na program -> vlastnosti -> Program -> Při ukončení zavrit ...
nebo:
- to poustet z cmd