Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips 40PUT6400 a přístup k tuneru z Kodi a ProgDVB

Vlada165 (62)|15.3.2017 15:34
Ahoj

Rád bych se v Android TV Philips 40PUT6400 nějak dostal k tuneru (abych mohl nahrávat třeba do *.TS souborů atd.),
ale v Kodi jsem nenašel žádného vhodného PVR klienta - existuje prosím a kde ???

Zrovna tak ProgDVB, který používám v PC s televizní kartou, tak má i ta Android verze nějakou možnost dostat se k tuneru přímo v TV Philips 40PUT6400
a dá se k tomu tuneru dostat i třeba z jiných Android programů ???

Jinak mne štve, že rootnout se mi v této TV podařila jen starší verze FW (a ještě jen dočasně do restartu televize) a nepřišel jsem na to jak ten root zafixovat abych neskončil (i třeba při úplně neškodném pokusu nabootovat do boot loaderu) na logu Philips, kdy už potom nezbývá než odvézt TV do servisu, protože ani na "nouzové klávesy" pak nereaguje - už někdo tuhle TV rootnul prosím i trvale a jak ???

Děkuju
Amickson (2)|16.3.2017 16:17
Myslím, že tohle nebude vůbec jednoduché. Kodi totiž nemá přímý přístup k tuneru, PVR klienti v KODI v podstatě jen zajišťují komunikaci s TV backendem, tj. programy jako DVBViewer, apod.
Pokud by tedy existovala na té TV podobná aplikace, která by měla dostupné programové API pro ovládání a pro přenos obrazu, tak by takový PVR klient pro KODI mohl vzniknout.
Vlada165 (62)|17.3.2017 00:46
No právě a nějakého klienta z televize do PC nemá smysl, když si to do toho souboru TS můžu nahrát třeba rovnou v tom ProgDVB pro PC.
Mimochodem Kodi mám i v PC, ale tam jsem se na tuner PCI satelitní a TVB-T karty Hauppauge taky zatím ještě nedostal.